Wpis z mikrobloga

Wykopki weźcie pomóżcie, planuje na dniach kupno laptopa. Lapek do użytku domowego, zależy mi żeby miał:
Dysk ssd min 256gb
Intel i5 lub i7
4GB ramu
Grafika dedykowana, najlepiej geforce (radeon z tego co czytalem trochę odstaje parametrami)
Mile widziana podświetlana klawiatura
Matryca 14-15cali
Podświetlana klawiatura mile widziana

Budżet max 3500pln

Którego producenta wybrać? Moj stary laptop to samsung ale z tego co widzę chyba juz sie ta marka nie bawi laptoki. Słyszałem od gościa ze sklepu z komputerami, żeby nie brać lenovo a te akurat mi sie podobaja, spoko wydaje sie asus i toshiba, delle jakoś mnie nie grzeja, hp tez średnio.
Na alegro sa tez jakieś z outletow lub po jakichś naprawach gdzie sprzedawcy daja gwarancje a czasem trafi się też gwarancja producenta - takie tez oglądać czy olać i szukać tylko nowek?

#laptopy #cokupic #kupujzwykopem #technologia #komputery
  • 6
Na alegro sa tez jakieś z outletow lub po jakichś naprawach gdzie sprzedawcy daja gwarancje a czasem trafi się też gwarancja producenta - takie tez oglądać czy olać i szukać tylko nowek?


@ZielonyZmarsa:
Laptopy z playa z GTX 1050, ale to

Dysk ssd min 256gb

raczej odpada, chociaż w dużej mierze zależy za ile go wyrwiesz, bo chodzą po 3000-3600 zł.
@Pustulka podoba mi sie ten asus gl553, mocny ma procesor, kozak grafikę i sporo ramu ale dysk hdd, olac ssd na rzecz lepszej reszty? Nie potrzebuje az 1TB miejsca i czytalem, ze dysk ssd to kosmos i warty każdej ceny