Wpis z mikrobloga

@jeloo: w rodzinie mam b6 2006r na pompowtryskach. 300tys przebiegu i żadnych problemów. Jak kupisz zadbanego i będziesz porządnie serwisować to nic złego nie ma prawa się dziać
@jeloo: to są bardzo dobre silniki tylko trzeba o nie dbac, zawsze wymieniac olej na czas i jak cos sie w nim dzieje to odrazu naprawiac a nie jezdzic i tylko gdybac zeby nic powaznego sie nie #!$%@?ło przez mała usterkę.

znam mnóstwo ludzi co maja ten 140 konny silnik. nikt nie narzeka, tylko kultura pracy jest #!$%@?, bo sa glosne a passaty sa slabo wyciszone. moj znajomy na 170KM silnik,
@jeloo: miałem pare lat temu 2.0 tdi 16V 140 km BKD 2005 rok - czyli "najgorszy" silnik z 2.0. Każdy mówił, że będę robił non stop głowice i pompowtryski. Przejechałem ponad 150 k km, jak sprzedawałem miał ok 270 k km i nigdy nic się nie działo. Facet który ode mnie kupił mówi że absolutnie nic się nie dzieje. Grubo ponad 300k km przejechane. Więc zależy jak trafisz.
@jeloo: @axe_murderer: Kumpel również ma golfa z 2004 z tym silnikiem, kupił 2letnie z przebiegiem 50 tys, ma je od 11 lat, do dziś przejechał ( dobił ) równiutko do 182 tys km i żadnych awarii. Osobiście coraz bardziej #!$%@?ą mnie te wszystkie 'stereotypy' o silnikach itp.