Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, w tej warszawie to naprawdę na łeb ludziom siada.... Idę do toalety na dworcu place 2,50 żeby się wysrac, siedzę może z 3mim na tronie i przylatuje babcia klozetowa, wali mi pięścią w drzwi i wrzeszczy, że mam się wynosić bo za długo siedzę a jak chcę odpoczywać to do Mariota.
(ʘʘ)
##!$%@? #warszawa #cebulaki
  • 84
  • Odpowiedz
stereotypy nie biorą się z niczego


@meshack: Z kompleksów. To proste. Skąd one się biorą nie wiem akurat, ale twierdzenie, że w jakimś mieście są znacznie bardziej #!$%@? ludzie na podstawie tzw. „własnych doświadczeń” to sorry ziomeczku, ale niedowład mózgu i musisz z tym handlować akurat, bo co do tego nie ma dyskusji.
  • Odpowiedz
@neib1: Jeśli ty naprawdę nie dostrzegasz nutki żartu w moim wpisie i uważasz, że na poważnie twierdzę że wszyscy Warszawiacy są #!$%@? bo mi babcia zapukała do kibla, to niestety ale jesteś jedną z tych osób, które te stereotypy potwierdzają.
  • Odpowiedz
> stanie się coś cześkowi poza Warszawą

ale chamska osoba

> stanie coś cześkowi w Warszawie

ale chamscy ci Warszawiacy


@neib1: zapomniałeś dodać że uprzednio Czesiek z Warszawy informuje że jest z Warszawy.
  • Odpowiedz
@neib1: Tak, starałem się udowodnić, że chociaż nie można uogólnić i zarzucić wszystkim Warszawiakom, że są burakami, to jednak część z nich nimi jest, jak chociażby ta babcia. To samo można odnieść do każdego innego stereotypu. Czy jeśli uważam, że takie osoby umacniają stereotypy to znaczy, że w nie głęboko wierzę i uznaję za wyznaczniki przy ocenianiu ludzi? Idź się leczyć gościu.
  • Odpowiedz
@meshack: to chyba nowa polityka PKP z tym 2,50 bo na fabrycznym też taka cena, ale przynajmniej babka cię nie wygoni bo wpuszcza bramka automatyczna, nawet chyba karty przyjmuje
  • Odpowiedz