Wpis z mikrobloga

Warto czekać z seksem do ślubu? Spotykam się z moją dziewczyną od roku, ja mam 19 lat, ona 18. Wczoraj rozmowa zeszła na te tematy i powiedziała, że chce zaczekać. Ogólnie nie mam dużego parcia i myślę, że te 3-4 lata mógłbym przeczekać bez większych problemów, ale czy warto? Nieźle się dogadujemy i myślę, że to może być to, ale wiadomo jak to czasami bywa...

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #firstworldproblems
  • 138
  • Odpowiedz
Większość tu pisze nie na temat. Przecież widać, że OP ma bardzo niskie libido (chce mu się raz na miesiąc), a jego laska też nie ma ciśnienia na seks, więc o jakim tutaj hipotetycznym niedopasowaniu piszecie.
  • Odpowiedz
@shaky777: Youtube: Pachnidła. Pozwoli Ci to poznać jej punkt widzenia, jak i samemu możesz dla siebie zyskać jakąś wiedzę.
Seks, relacje z drugą osobą, narzeczeństwo, małżeństwo, czy zwykłe latanie w parze nie jest takie infantylne jak się wydaje tutejszym dzieciakom (pamiętaj jaka tutaj jest średnia wieku).

Jak najbardziej można czekać do ślubu. Dla chcącego nic trudnego. Ale jak ktoś jest słaby i wmawia, że się nie uda, bo nie, to takiego
  • Odpowiedz
  • 1
@shaky777 bylem z taka kobieta 6 lat. W pewnym momencie naprawde zaczynasz miec parcie na szklo. Bijesz sie z myslami, bo przeciez kochasz ta kobiete. Seks jest bardzo wazny. Bardziej chodzi o spokoj, ze jezeli najdzie was ochota to mozecie to zrobic. Jezeli takiego spokoju nie ma, to nagromadzaja sie bardzo nieprzyjemne frustracje. Uwierz mi, nie chcesz tego ani ty ani ona.
  • Odpowiedz
@shaky777: Jak to się mówi: "Jak kocha, to poczeka."
Musisz zadać sobie pytanie: Co jest dla ciebie ważniejsze. Ona, czy seks.
Jeśli ciupcianie jest dla ciebie ważniejsze, niż szczera relacja z drugim człowiekiem, to zostaw ją i jedź na dziwki.
  • Odpowiedz
@shaky777: Skoro teraz nie macie na siebie ochoty i nie pociągacie się seksualnie, to jak to się niby ma zmienić po ślubie? Masz jakiś magiczny przełącznik w dupie? Czy jesteś jedną z tych osób, które myślą, że człowiek staje się dojrzały w dniu 18. urodzin a skill poruszania się autem automatycznie się maksuje po odebraniu kawałka plastiku?
  • Odpowiedz
@shaky777: Witaj. Mogę żebyś posłuchał sobie wykładów gościa, który ponad trzydzieści lat pracował w ramach wolontariatu w poradni małżeńskiej https://youtu.be/U1KyFePocr4
Słucha się tych wykładów dosyć dobrze, bo facet po prostu sypie przykładami z życia.
Jak się zapoznasz z tą porcją wiedzy to na pewno punkt widzenia Twojej sympatii będzie dla Ciebie zrozumiały. Gwarantuję Ci to. Daj znać jak z tym ruszysz.
  • Odpowiedz