Wpis z mikrobloga

Netflix to zło, w niedzielę zacząłem okres próbny i już wiem że będę kontynuował subskrypcję.

Wracam z pracy oglądam, wychodzę z psem, wracam oglądam, zostałem piwniczakiem. Pies siedzi obok, oglądamy razem, Różowy wraca z pracy, oglądamy.
Zabierzcie to ode mnie :P
#netflix #netflixpl #telewizja #gownowpis
  • 39
  • Odpowiedz
@klik34: Nie będę spoilerował, ale oglądałem to dwa dni, śniło mi się to ponocach, Różowy mówił, że nawet gadałem coś w stylu "Ty się nie śmiej, bo też jesteś na taśmach" :P
  • Odpowiedz
@KornixPL: ja tak się w Netflixa wciągnąłem, że nawet Anne obejrzałem w tydzień ;) Większość nowych produkcji jest ciekawa. Polecam upflix, patrzę co dodali i od razu wrzucam do mojej listy :D
  • Odpowiedz
@KornixPL: @FeniEnt: @Gremo: @sinuh:
Mozecie polecić coś jeszcze? Bo szukam czegoś nowego.

Ja ze swojej strony oglądałam i polecam: Stranger Things, Orange is the new black, The crown, 13 powodów, Narcos, Dirka Gently'ego, Vikings, Black Mirror, Rzym, Dexter, Breaking Bad, Hannibal, Black Sails, Sherlock, Skins, Luther,Peaky Blinders

Oglądałam i tak średnio polecam (jak nie będzie nic lepszego): Travellers, iZombie, Frontier, The Originals, Tudorowie, Sense8, Jessic Jones, Suits,
  • Odpowiedz
@wellhellothere: American Crime Story, całkiem dobra produkcja. Better Call Saul obowiązkowo. Nie wypisałaś House of Cards, jeżeli rzeczywiście nie oglądałaś warto zacząć, bo niedługo nowy sezon. A Series of Unfortunate Events jeżeli chcesz wrócić do dzieciństwa (nie każdemu pasuje powtarzalność odcinków i jedynie zmienność lokacji). Riverdale jest ciekawą pozycją. Jeżeli lubisz proste sitcomy to Brooklyn 9-9, na netflixie są 2 sezony, możesz obadać czy Ci przypasuje :) A i warto przyjrzeć
  • Odpowiedz
@wellhellothere: Black Mirror - ponura wizja przyszłości. Pierwszy odcinek może się nie podobać, więc osobiście polecam zaczęcie od któregokolwiek innego. Nie są powiązane fabularnie. To bardziej zbiór filmów krótkometrażowych wydanych pod tym samym tytułem. Zdecydowanie polecam.

Shadow Hunters - nie polecam. Oczekiwałem jakiegoś modern fantasy, dostałem romansidło z wciskanym na siłę wątkiem gejowskim.

Misfits - trochę inne spojrzenie na wątek superbohaterów. Grupka ludzi odrabiających prace społeczne w wyniku dziwnej burzy dostaje
  • Odpowiedz
@Gremo:
Better Call Saul - na liście do obejrzenia :)
House of Cards - nie wypisałam, zapomniałam, ale nie cierpię tego serialu ;< strasznie irytuje mnie jego forma mówienia wprost do kamery. Dałam radę tylko 2 odcinki...
Series of Unfortunate Events - zastanawiałam się nad tym, ok, to wrzucam na listę :D
Riverdale - oglądałam, fajny, ale postaci przerysowane, choć ponoć tak miało być.
Fargo dałam radę tylko pierwszy sezon, drugi
  • Odpowiedz
@FeniEnt:

Bardziej dla nastolatek nawet.


A może chłopcy też lubią sobie takie rzeczy poczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No zazwyczaj jednak warto obejrzeć więcej niż jeden odcinek, po prostu jakoś znalazłam wtedy coś lepszego i odpuściłam ;) może kiedyś wrócę.

@Gremo: a nawet dwa :D dzięki ()
  • Odpowiedz