Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Andreth: nikogo nie wykluczam. Tak samo policjanci mają prawo do zapewnienia sobie bezpieczeństwa pracy przez zastosowanie wobec zatrzymanych potrzebnych środków przymusu. Jak wcześniej pisałem, gdyby nie stawiał oporu to policja nie musiałaby stosować środków przymusu. To naprawdę nie jest trudne do wywnioskowania i nawet osiedlowy Seba potrafiłby połączyć te fakty.

@spere:

Co do opisu tortur mogę napisać tylko


Na filmiku jest typowa pacyfikacja agresywnego patusa. Niestety tacy ludzie nie potrafią
@Andreth: mnie ta sprawa naprawde zbulwersowala, bo mieszkam we wroclawiu i nie chcialbym byc tak potraktowany tylko dlatego, ze przypominam kogos innego. Postawcie siebie w roli tego chlopaka, skuja was, wpakuja do radiowozu, rodzina i znajomi nie wiedza gdzie was wioza, co z wami sie dzieje. Takie rzeczy to u ruskich ale nie w cywilizowanym kraju, "wroclaw meeting place". Nie chce popaac w jakas paranoje, ale zaczynam juz rozumiec ludzi, ktorzy
mnie ta sprawa naprawde zbulwersowala, bo mieszkam we wroclawiu i nie chcialbym byc tak potraktowany tylko dlatego, ze przypominam kogos innego


@krzysiekdw: no ja bym nie został tak potraktowany, bo bym się wylegitymował i nie atakował policjantów. Niestety Seba Wyklęty tego nie pojął i nie chciał ani się wylegitymować (bo był poszukiwany za oszustwa) i zaczął być agresywny, więc go zgarnęli. Rzeczywiście Policja robi łapanki i zabija ludzi dla zabawy.