Wpis z mikrobloga

@support: Jeśli ma dla Ciebie znaczenie to, że podłączasz opaskę raz na miesiąc, a nie raz na trzy miesiące, to okej. Jednak ja nie widzę w tym sensu, skoro Mi Band Tools daje multum dodatkowych funkcji, w tym połączenie z Sleep as Android, czy nawet integrację z Taskerem.
@bitparzystosci: mam stale podłączoną opaskę do Mi Fita. Mi Band Tools poza multum dodatkowych funkcji też dreneuje baterie. U mnie na Mi Ficie wytrzymuje 30-40 dni, na Mi Band Tools rekord to był 12 dni a w oby sytuacjach miałem włączone te same lub podobne funkcje.

Oczywiście pewnie wyszło już sporo aktualizacji ale jak ktoś ma problem z baterią to powrót na mi fita jest najlepszym rozwiązaniem. Myślę również że w
@support: Więc jeśli wrócisz do Mi Band Tools, nie zostaniesz pozytywnie zaskoczony. Mi też trzyma 10 dni, jednak nie jest dla mnie problemem ładować jej częściej. Fajnie jednak mieć monitoring snu w opasce i nie musieć spać z telefonem na łóżku. W dodatku jest możliwość inteligentnego budzenia z powiadomień, a nawet ustawiania drzemki.