Wpis z mikrobloga

co mirki wiedzą na temat TRIUMPH SPRINT ST 1050? bo rozglądam się już powoli za czymś do codziennej jazdy jak i dalszej turystyki. do tej pory mój nr jeden to zzr1200. ale ten triumph tez jest ładny, no i ceny ma jak na moje możliwości przyzwoite. ktoś wie czy ten sprzęt jest w miarę bezawaryjny, jak pozycja za kierownicą
#motocykle
ImeNs - co mirki wiedzą na temat TRIUMPH SPRINT ST 1050? bo rozglądam się już powoli ...

źródło: comment_JGGFelf4JBbkzdN7PvSjlBuTmRr8Qk5V.jpg

Pobierz
  • 46
@Stitch: no to dobrze by było jakby ten mirek się ujawnił ( ͡º ͜ʖ͡º)
z chęcią poczytałbym opinię od osoby która ma już dłużej ten sprzęt, a nie tylko go widziała przelotem na mieście
ST 955i


@wojTrek: a dużo różni się ten model od 1050?
nie ukrywam, że jak już zdecyduję się na zmianę, to będę czegoś szukał za ok 13tys, no już max 15. Chyba da się coś wyrwać w tej kwocie sensownego.

a jak ci sie sprawuje twój model. możesz napisać coś więcej o nim. twoje subiektywne odczucia ;)
@ImeNs: Mam juz 70 tysiecy wykrecone, stuningowany jest jednak mocno i nie wiem czy standard by tyle wytrzymal, ale silnik jest zajebisty... No i ten dzwiek... Ale wydech tez mam inny;-)
Jak zmienie kiedys motocykl to tez na Triumph. Jest moc po angielsku, nie wyje jak nowe scigacze. A daje rade w pojedynkach;-)
Nie bede Ci tu mydlil oczu, sprawdz i inne. O jakich tysiacach mowisz? Euro czy PLNy?
@wojTrek: panie, o złotówkach mowa. ostatnio sobie obiecałem, że nie chcę już nic drogiego. auto też będę zmieniał na jakieś tańsze( nie żebym teraz miał jakąś drogą wypasioną furę (,)) jak coś się wtedy stanie, to nie boli aż tak mocno. i po kieszeni i po sercu ;D

w takim razie dzięki za odpowiedź. chyba mam już kolejnego kandydata na zastępcę mojego bandziora
(ʘʘ
@ImeNs: przepraszam za zla walute;-) Co do twojei idei kupowania to masz racje. Ja tez nie zmienie motocykla jeszcze dlugo, ten potrafie naprawic bez problemu sam. mam nadzieje, ze kupujesz w Niemczech a nie dwa razy drozej w Polsce. Ofert tu jest mnostwo i zaczynaja sie od 2200,00€
@wojTrek: póki co jeszcze nie kupuję, na tę chwilę tylko się rozglądam i czytam co by mogło mi się spodobać i spełniło by w moje preferencje. gdzie będę kupował to jeszcze nie wiem. jak będą możliwości to i pewnie na zachód się po motocykl wybiorę
@kipowrot: zzr to moje takie małe marzenie. Ale dobrze wiemy jak wygląda w polsce rynek motocykli. Tym bardziej że zygzaków jest u nas jak na lekarstwo, więc o zadbaną sztukę pewnie będzie jeszcze ciężej. Dlatego też szukam sobie kilku różnych modeli motocykli, żeby mieć później w czym wybierać
@kipowrot: sorry kolego, ale ST > ZZR ;) jak bardzo tego nie kochasz, to triumph jest wygodniejszy i po prostu lepiej sie nim jedzie, a zzr jest ociezale przy nim.

widze, ze tylko domena wlascicieli kawasaki jest bronienie ich chodzbym nie wiem co.