Wpis z mikrobloga

@piotreek88: O każdych oponach możesz powiedzieć, że się na nich strasznie źle jeździ. W pewnych warunkach będą bezkonkurencyjne, a w innych beznadziejne, to samo można powiedzieć o oponach 18-19C które będą idealne na tor ale beznadziejne na piach
  • Odpowiedz
@analogowy_dzik: Jak widzę takie rowery na mieście to się zastanawiam, kto normalny takim czymś jeździ, ale żeby jeszcze to kraść to w ogóle jakaś patologia do kwadratu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą, skąd go ukradli (piwnica?) i czym był zabezpieczony?
  • Odpowiedz
@przypadkowylogin: hm, no tak, ale może jeśli na bieżąco byś miał dane o lokalizacji to przy jej zmianie włączałby Ci się alarm w smartfonie czy coś. Nie wiem, trochę zgaduję. Hm, no jeśli się zmieści to chyba można.
  • Odpowiedz
@analogowy_dzik: Wystraszyla mnie Twoja sąsiadka - patrzę co to za opony w rowerze jak od traktora a ta jak nie weźmie mnie z zaskoczenia xD z wrażenia nie mogłem z siebie nic wydusić. No nic mireczku, oby sie zguba znalazła. Zawsze uwazalem te okolice za spokojna, a tu proszę kradzieże. Mojemu sąsiadowi #!$%@? prosto spod okna wszystko oprócz ramy rowera, ktora jedyna byla przypieta.
  • Odpowiedz