Wpis z mikrobloga

@darek-jg: coś mnie ominęło? To dopiero ma wejść. To, że policaje kontrolują to jedno, ale to jak - odnosi się do innej ustawy. A to tam właśnie jest o uzasadnionym podejrzeniu. Wciąż pudło.
  • Odpowiedz
@darek-jg: czytałeś w ogóle co wklejasz?

3) żądania poddania się przez kierującego pojazdem lub przez inną osobę, w stosunku do której zachodzi uzasadnione podejrzenie, że mogła kierować pojazdem, badaniu w celu ustalenia zawartości w organizmie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu;


Czyli jeśli o to chodzi to już wcześniej tak brzmiał ten przepis.
  • Odpowiedz
@darek-jg: to, że przyjęli, nie znaczy, że weszło. To raz.

Dwa, wyżej cytujesz Art. 129. 2.3. Teraz linkujesz do art w którym mówią o Art 129ja. Więc kto tu #!$%@? nie potrafi czytać ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz
Najlepsze ze nie mieli prawa zabrac dowodu za kontrolke ABSu


@Sorcerer001: oczywiście. Ale grono wykopków świętuje zabranie kwitów kierowcy, który był świadomy swoich praw. A znamienita większość im klaszcze. Co za ludzie.
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: mógł zabrać dowód choć nie musiał (bo jak coś jest w aucie to ma działać, mimo że w roku produkcji auta np abs był opcjonalny), mógł zakazać dalszej podróży (no wiesz, uzasadnione podejrzenie, że niesprawne auto może spowodować zagrożenie na drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Ale czy to była złośliwość policji?

  • Odpowiedz
@BratProgramisty słuchaj, niektórym ludziom już nie wytłumaczysz bo są po prostu zniewoleni przez system (i ogłupieni). Mnie nie przekonuje tłumaczenie, że bezprawnie zatrzymują ludzi i każą im dmuchać bo to dla bezpieczeństwa jest.... Kurde żyjemy w wolnym kraju jesteśmy wolnym ludźmi, a oni z góry zakładają ze jestem podejrzany o jazdę samochodem po wypiciu alkocholu, a jak chcą zmniejszyć ilość pijanych kierowców na drodze to niej to robią innymi metodami lub niech
  • Odpowiedz
bo jak coś jest w aucie to ma działać


@ScaRRyMaN: za awarię upuszczania prawej szyby też zabierają lejce? #!$%@?, poczytajcie o uprawnieniach najpierw a później wysrywajcie mądrości w Internecie
  • Odpowiedz