Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, krótka piłka: ktoś może polecić dobrego fizjo w #krakow? Od kilku miesięcy mam problem z czworobocznym lędzwi i po kilku wizytach usłyszałem już cała paletę diagnoz od "już pan nie poćwiczy" do "eee to jest nic. lód przyłożyć". Ktoś sprawdzony, który nie odeśle do domu z kwitkiem? Oczywiście prywatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fizjoterapia #silownia #mikrokoksy
  • 11
  • Odpowiedz
@Snejk_: Michał Chmiel (ne fejsie strona Chmiel Fizjoterapia). Pracował ze sporą ilością piłkarzy i innych sportowców i jest naprawdę dobry w tym co robi. Cenowo też bez tragedii.
  • Odpowiedz
@AGMateusz: oczywiście było to duże uproszczenie z mojej strony, ale mniej wiecej tak to można było odbierać. Jakieś ćwiczenia, rozciaganie itp były, ale niestety gówno to pomaga. Poza tym ten mięsien, z tego co czytałem, to jest katastrofa do wyleczenia. Potrzebny mi jakis dobry kot w tej dziedzinie.
  • Odpowiedz
@aphroman0: jestem w 99% pewien, że to ten. Ból przy skręcie tułowia, stojąc w pozycji wypostowanej, przechylenie na lewo powoduje ból, uczucie 'zastania' miesnia każdego rana. Siedząc luźno na krześle, pochylenie głowy maksymalnie w dół powoduje ból. Ból występuje w dolnej częsci pleców, z lewej strony. Dokładnie tam gdzie ten mięsień ma się znajdować. Fizjo potwierdził. Istnieje też druga opcja: #!$%@? sie tam znam i oni również. Dlatego temat.
  • Odpowiedz