Wpis z mikrobloga

Historia dziewczyny, która spadła z motocykla na początku maja https://www.scigacz.pl/Dziewczyna,spadla,z,motocykla,pod,kola,TIRa,cud,w,Czechowicach-Dziedzicach,30613.html

W skrócie, nie pamięta nic po wypadku, na motocyklach jeździ od wielu lat, wypisano ją ze szpitala z krwiakiem mózgu i skręconymi kręgami szyjnymi. Ma kłopoty z pamięcią i równowagą, snem i zawrotami głowy. Kierowca motocykla nie udzielił jej pomocy, nie odezwał się od czasu wypadku. Warto obejrzeć, choć materiał jest długi. Biedna dziewczyna.

#motocykle #motoryzacja
xandra - Historia dziewczyny, która spadła z motocykla na początku maja https://www.s...
  • 78
@xandra: @KorelacjaProkrastynacji: jakby znala technike i sie trzymala to by nie spadla. takie ultra #!$%@? widze tak, ze dostaje raka.

nie ma #!$%@? #!$%@? zleciec z motocykla jak sie trzymasz. Przy daniu pelnego gazu predzej sie na plecy przewiniecie motocyklem niz wam pasazer zleci. (sprawdzone.) takze sorry, ale dla mnie to zwyczajne #!$%@? i laska probuje zrzucic wine na goscia za swoje #!$%@?.

@MotoKubaPL: dla mnie to glupie #!$%@?,
Laska mowi, ze jezdzi, ze po torach, ze wszystko wie, a jednak spadla.

No kurcze malo prawdopodobne jest by spasc, w czasie gdy sie trzymala.


@PMV_Norway: dla mnie to zwyczajne #!$%@? i kolorwanie przez laske.
@PMV_Norway: Jest świadek, który podjechał po wypadku. Koleś twierdzi, że udzielał pomocy, świadek, że stał obok. Poza tym widziałeś jak ten koleś szarżował? Z miejsca bym mu prawo jazdy zabrała, takie manewry przy ciężarówce? To było o włos od śmierci.

@Stitch: Zna technikę. Jeździ od lat i po torach.

@Wielki_Atraktor: Szerze mówiąc nie wiem, ja nie jeżdżę, wrzuciłam na mirko, bo zainteresowała mnie ta historia.
@xandra: bo co, bo tak powiedziala? udowodnij mi, ze jezdzi, bo z samego #!$%@? to gowno prawda.

oj xandra widze, ze po jednym banie i jednej aferze dalej #!$%@? glupoty, masz filmik z wypadku. Kierowca tylko patrzy? czy #!$%@?, ze jak medycy przyjechali to stal i patrzyl? bo co ma wtedy robic?

i gdzie tam bylo szarzowanie na filmiku? ja tylko widze zmiane pasa.
Stitch - @xandra: bo co, bo tak powiedziala? udowodnij mi, ze jezdzi, bo z samego #!$...
@PMV_Norway: @Stitch: Ja jej nie usprawiedliwiam. Bana miałam za jechanie po ciapatych, a afer to było dużo i to nie ma nic do rzeczy ;) Dobra nie poleciał, zatrzymał się. Nie wiem na ile historia jest koloryzowana, ale jeśli jest prawdą, że była drugi raz w szpitalu i stwierdzili co stwierdzili to nie ma co dodawać.