Wpis z mikrobloga

  • 0
@MaIutkiCzlowiek
@kidi1 no właśnie wyglądało to tak, że klikam sobie w grze na miniony i pomiędzy jednym a drugim kliknięciem szybką minimalizacja na pop up i pech chciał, że akurat w restart now, dosłownie miałem zero szans żeby coś zrobić

@pomaranczowy_anon faktycznie, zaraz go odkurze ( ),

@cookie96 mam go już z 4-5 lat, kupowałem z i3, teraz siedzi i7 bo był mi potrzebny na studia,
@stg44: Nie wiem jak z tym, ale na moim G505S np. stery do grafy na win7 za nic nie potrafią poprawnie wykryć dual-gpu, jedynie windows 8 w górę działa. Więc mimo najszczerszych chęci, czasem trzeba pożegnać 7.
@rob3rt90: jako Windows nie jest systemem czasu rzeczywistego więc to jest priorytet dla systemowego zarządcy procesora. Nie ma się ni jak do tego jak ważny jest to proces dla użytkownika. Zauważ, że cześć procesów systemowych jest też o wysokim priorytecie ale jakoś system się uruchamia ponownie. To nie ma takiej funkcjonalności o jakiej sobie myślisz.
@Kruszec: No nie wierzę, przeczytałeś w ogóle cokolwiek z tego wątku? Grałem w grę, pomiędzy jednym kliknięciem a drugim pop up z aktualizacją wyskoczył i po prostu wcisnąłem restart now bo się to tam pojawiło. To tak jakbyś jechał 100 km/h i nagle 5 m od maski wyskakuje Ci sarna, nic nie zrobisz i to jest smutne