Wpis z mikrobloga

Dobra, czas na dalszą część tego postu: https://www.wykop.pl/wpis/24328061/mireczki-pisze-do-mnie-loszka-na-tinder-insta-niep/87187797/#comment-87187797

Napisałem do jej chłopaka z fejkowego konta dla niepoznaki. Reakcja kolegi dosyć gwałtowna, z resztą załącze treść rozmowy to sobie zobaczycie.

Wiem, że oczekiwaliście spektakularnej konfrontacji, no ale jak widać życie samo pisze scenariusze. Propnowałem mu konfrontację, ale poniekąd rozumiem gościa, pamiętam, że sam byłem strasznie zdenerwowany jak się dowiedziałem, że moja różowa przyprawiała mi rogi i zareagowałem dosyć gwałtownie (potem mi groziła policją xD). Ja tylko jestem z siebie dumny, że zdemaskowałem szlaufa, który szuka #bolecnaboku. Mogłem poruchać, a wybrałem drogę sprawiedliwości, mam nadzieję, że docenicie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szlaufik oczywiście już usunięty z par, pewnie będzie lekko w szoku.

#tinder #zwiazki #podrywajzwykopem
z.....k - Dobra, czas na dalszą część tego postu: https://www.wykop.pl/wpis/24328061/...

źródło: comment_O8JfM5Kzxe187Jfm8IR5x9ymIPT6kLg9.jpg

Pobierz
  • 285
  • Odpowiedz
@totylkonachwile: Co to za bzdury? Na puszczanie się nie ma żadnego usprawiedliwienia. Koniec.
Jak facet coś odstawia, to niech go zostawi, skoro taki zły i wtedy robi co chce. Tymczasem go nie zostawia i się puszcza. To jest obrzydliwe. Szukasz wymówki, bo udajesz faceta i sama się puszczasz?
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Nie szukam wymówki, zawsze próbuję zrozumieć. Odstawienie nie wchodzi w grę, ponieważ kobieta jako istota ludzka jest przywiązana do pewnego poziomu życia, na którym się znalazła. Porzucenie go z dnia na dzień byłoby sprzeczne z logiką, co jest całkowicie zrozumiałe, zważając na fakt, że związek jest czystą kalkulacją. Ta kobieta jest po prostu żądna wrażeń, których jej "mężczyzna" już jej nie dostarcza. Przecież nie oszukujmy się, facet gdy zdobędzie kobietę
  • Odpowiedz
Odstawienie nie wchodzi w grę, ponieważ kobieta jako istota ludzka jest przywiązana do pewnego poziomu życia, na którym się znalazła.


@totylkonachwile: Hahaha to się prostytucja wobec tego nazywa, nazywajmy to po imieniu.

Porzucenie go z dnia na dzień byłoby sprzeczne z logiką, co jest całkowicie zrozumiałe, zważając na fakt, że związek jest czystą kalkulacją.

A patrz, sporo ludzi wchodzi w związki nie kalkulując niczego.

Ta kobieta jest po prostu żądna wrażeń,
  • Odpowiedz
głupi jesteś. Jak laska jest znudzona związkiem i swędzi ja szpara, to trzeba korzystać.

Coś takiego, jak męska solidarność nie istnieje - jest tylko ciągła walka.


@frogfoot: to juz wiem czemu tak białorycerzysz tutaj. myslisz ze tą taktyką przyciagniesz jakies lachony xD musisz miec naprawde niska samoocene by sie tak ponizac
  • Odpowiedz