Wpis z mikrobloga

Dobra, czas na dalszą część tego postu: https://www.wykop.pl/wpis/24328061/mireczki-pisze-do-mnie-loszka-na-tinder-insta-niep/87187797/#comment-87187797

Napisałem do jej chłopaka z fejkowego konta dla niepoznaki. Reakcja kolegi dosyć gwałtowna, z resztą załącze treść rozmowy to sobie zobaczycie.

Wiem, że oczekiwaliście spektakularnej konfrontacji, no ale jak widać życie samo pisze scenariusze. Propnowałem mu konfrontację, ale poniekąd rozumiem gościa, pamiętam, że sam byłem strasznie zdenerwowany jak się dowiedziałem, że moja różowa przyprawiała mi rogi i zareagowałem dosyć gwałtownie (potem mi groziła policją xD). Ja tylko jestem z siebie dumny, że zdemaskowałem szlaufa, który szuka #bolecnaboku. Mogłem poruchać, a wybrałem drogę sprawiedliwości, mam nadzieję, że docenicie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szlaufik oczywiście już usunięty z par, pewnie będzie lekko w szoku.

#tinder #zwiazki #podrywajzwykopem
z.....k - Dobra, czas na dalszą część tego postu: https://www.wykop.pl/wpis/24328061/...

źródło: comment_O8JfM5Kzxe187Jfm8IR5x9ymIPT6kLg9.jpg

Pobierz
  • 285
  • Odpowiedz
A najgorsze jest to, jak znajdą sobie cipeusza za którego decydują i wmawiają mu swoje dziwne teorie.


@ropppson: dlatego najwazniejsze to wyleczyc sie z bialorycerstwa, a kobietom nie ufac mimo ze tego wymagaja. to jest ich doskonaly plan zniewolenia, ufaj bezgranicznie, a ja będe cie robic w trąbe

A co do dymania zajętych to sam nie jesteś pewny czy jakas jest zajęta.


jak sie z kims poznaje to tak samo patrze
  • Odpowiedz
Ja mojej ex podmieniłem numer w telefonie takiego gościa co do którego miałem podejrzenia, na mój fake drugi numer, nazwa została ta sama. I jak szlauch zaczął pisać to ciągnąłem gadkę półsłówkami, żeby się nie skapnęła. No i wyszło szydło z worka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ropppson: XDDD
  • Odpowiedz
@zydomasonski_lewak:

Inb4 hurr durr stulejarz, pewnie nie ruchał i w ogóle w związku mu nie wyszło, ale sram na takie gównoargumenty nie mające poparcia w rzeczywistości i piszę jak jest:

Ogólnie to wmawia się społeczeństwu, że to faceci częściej zdradzają, co jest kompletną bzdurą. Ja mam konto na tinderze/badoo, znajomi również. Większość z nas wyznaje zasadę, że zajetych się nie dyma. I co? Co trzecia/czwarta na tych stronkach szuka bolca na
  • Odpowiedz