Wpis z mikrobloga

Dobra, czas na dalszą część tego postu: https://www.wykop.pl/wpis/24328061/mireczki-pisze-do-mnie-loszka-na-tinder-insta-niep/87187797/#comment-87187797

Napisałem do jej chłopaka z fejkowego konta dla niepoznaki. Reakcja kolegi dosyć gwałtowna, z resztą załącze treść rozmowy to sobie zobaczycie.

Wiem, że oczekiwaliście spektakularnej konfrontacji, no ale jak widać życie samo pisze scenariusze. Propnowałem mu konfrontację, ale poniekąd rozumiem gościa, pamiętam, że sam byłem strasznie zdenerwowany jak się dowiedziałem, że moja różowa przyprawiała mi rogi i zareagowałem dosyć gwałtownie (potem mi groziła policją xD). Ja tylko jestem z siebie dumny, że zdemaskowałem szlaufa, który szuka #bolecnaboku. Mogłem poruchać, a wybrałem drogę sprawiedliwości, mam nadzieję, że docenicie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szlaufik oczywiście już usunięty z par, pewnie będzie lekko w szoku.

#tinder #zwiazki #podrywajzwykopem
z.....k - Dobra, czas na dalszą część tego postu: https://www.wykop.pl/wpis/24328061/...

źródło: comment_O8JfM5Kzxe187Jfm8IR5x9ymIPT6kLg9.jpg

Pobierz
  • 285
  • Odpowiedz
żeby się nie okazało że to jakaś jej "koleżanka" założyła konto z jej zdjęciami po to żeby ich ze sobą skłócić


@Instynkt: posługiwanie sie kogos wizerunkiem w sieci nie jest karane? ale masz racje, te #!$%@? różne intrygi stosują
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik no bo on wiedział że jesteśmy razem a mimo to ją #!$%@?ł, znaliśmy się z gościem od liceum i byliśmy całkiem dobrymi ziomkami
Ją rzuciłem jak byla u siostry w UK i też wiedziałem że kombinuje. Od tego czasu jej nie widziałem, a jej rzeczy odebrała ode mnie jej przyjaciółka (ona chyba nie chciała konfrontacji ze mną).
  • Odpowiedz
@escobar: szanuję. Ja mojej ex podmieniłem numer w telefonie takiego gościa co do którego miałem podejrzenia, na mój fake drugi numer, nazwa została ta sama. I jak szlauch zaczął pisać to ciągnąłem gadkę półsłówkami, żeby się nie skapnęła. No i wyszło szydło z worka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szanuję. Ja mojej ex podmieniłem numer w telefonie takiego gościa co do którego miałem podejrzenia, na mój fake drugi numer, nazwa została ta sama. I jak szlauch zaczął pisać to ciągnąłem gadkę półsłówkami, żeby się nie skapnęła. No i wyszło szydło z worka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ropppson: dobrze ze sa inteligntni goscie na tym swiecie ktorzy umieja przejrzec #!$%@?. niestety bardzo duzo jest takich co nie
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.