Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak niektórzy mogą myśleć, że te tatuaże, flagi na profilowym i rysowanie kredkami to sposoby na walkę z terroryzmem.


@Biedaczysko: Czego oczekujesz od gimbusów, którzy widzą tylko to co im pasuje, a wszystko inne dookoła najlepiej wyśmiać? Przecież oni to by zrobili to, tamto siamto, same złote rady, których wynik jest taki, że są takimi samymi zwierzętami jak ci znienawidzone ciapaki ze swoim radykalizmem.
  • Odpowiedz
O kurna. Ja zrobilem sobie tatuaz z pszczola jakies 2 lata temu. Mam nadzieje ze mnie nie posadza o wspoludzial w ataku
  • Odpowiedz
  • 1
@zomikone ale kto by się na tym zasranym gównem portalu przejmował prawdą, skoro jest okazja do smiania się z heheheh lewaguuuuw heee zamknij ryj lewakuuuu
  • Odpowiedz
@meretz: Bardzo nie odpowiada mi ten trend, ponieważ trochę wiedzy o pszczołach mam i wiem, jak bardzo niebezpieczne mogą to być stworzenia. Na "logo" tak poważnego przedsięwzięcia powinno zostać wybrane zupełnie inne zwierzę np. leniwiec, który jest roślinożercą a w dodatku jest pozbawiony troglodyckich zapędów do uprawiania seksu, co można wywnioskować po ich wolnym rozmnażaniu.
  • Odpowiedz
@Biedaczysko: Szczerze to takie akcje podnoszą mnie trochę na duchu. Dzisiaj nawet pacjenci dostali babeczki z pszczołami wysłane z USA. Jako społeczeństwo raczej nie będziemy atakować losowych ludzi na ulicach więc nie wiem czego ludzie tu oczekują..
  • Odpowiedz
Ja jebię. Pszczoła to symbol Manchesteru. To znaczy, że ludzie robią sobie ten tatuaż, bo chcą się czuć częścią miasta, bo przeżyli traumę.

Źródło? Żyję tam.


@Urajah: No nadal #!$%@?.
  • Odpowiedz