Wpis z mikrobloga

Multikino zawyża objętość kartoników w których sprzedaje popcorn a co za tym idzie również i ilość tego popcornu.
Zakupiłem dziś popcorn duży (4.2l) za sporą ilość $$ ale już po samym podaniu nie pasowała mi wielkość pudełka.
Z zapytaniem zwróciłem się do sprzedawcy to ten na odwrocie pudełka wskazał mi wielkość i zapewniał mnie że jest wszystko w porządku a nie jest.
Zmierzyłem wymiary pudełka. Pudełko jest to ścięty ostrosłup o wymiarach 16cm x 9cm x 22cm (szerokość górnej podstawy, szerokość dolnej i długość boku) i po obliczeniach wychodzi ~ 3,5l co jest ewidentną kpiną z klienta.

#afera #multikino #oszukujo
mechatronics - Multikino zawyża objętość kartoników w których sprzedaje popcorn a co ...

źródło: comment_b8EOdR3uPCwlHUgsW5uz3kYtzFqxs22o.jpg

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
@Retoryk: kopalbym po ryju takiego frajera ktory mi przeszkadza w ogladaniu filmu bo musi spozniony przecisnac swoje tluste dupsko


@bocznica: xDDDD Jak ty w ogóle jesteś w stanie znieść wyjście z piwnicy?
  • Odpowiedz
@mechatronics: przypomina mi to pewną sytuację w moim mieście. gościu wynajmował od miasta 100 metrów kwadratowych lokal. ale jak kupił wykładzinę to mu wyszło metrów 87 :D
  • Odpowiedz
@mechatronics: ile kosztowało takie pudło kukurydzy? DZiwi mnie trochę fakt, januszowania na objętości kukurydzy przecież wiadomo, że przy takim opakowaniu główna cena to możliwość zjedzenia tego na miejscu a nie koszta składników.
  • Odpowiedz
Multikino z Cinemacity rucha klientów, a póżniej o bozzzziiuu filmy piracąąaoom!! Złodzeje #!$%@? z interetów ;;/// !
NAPRAWDĘ JEDNA WIELKA MEGA CEBULA
  • Odpowiedz