Wpis z mikrobloga

Multikino zawyża objętość kartoników w których sprzedaje popcorn a co za tym idzie również i ilość tego popcornu.
Zakupiłem dziś popcorn duży (4.2l) za sporą ilość $$ ale już po samym podaniu nie pasowała mi wielkość pudełka.
Z zapytaniem zwróciłem się do sprzedawcy to ten na odwrocie pudełka wskazał mi wielkość i zapewniał mnie że jest wszystko w porządku a nie jest.
Zmierzyłem wymiary pudełka. Pudełko jest to ścięty ostrosłup o wymiarach 16cm x 9cm x 22cm (szerokość górnej podstawy, szerokość dolnej i długość boku) i po obliczeniach wychodzi ~ 3,5l co jest ewidentną kpiną z klienta.

#afera #multikino #oszukujo
mechatronics - Multikino zawyża objętość kartoników w których sprzedaje popcorn a co ...

źródło: comment_b8EOdR3uPCwlHUgsW5uz3kYtzFqxs22o.jpg

Pobierz
  • 228
Jedyna przewaga multipleksów to duże sale kinowe, a zazwyczaj jest ich nie więcej niż 2-3 w jednym kompleksie, reszta to ekrany średnie i kameralne małe. Na największych najczęściej wyświetla się kiczowate blockbustery, więc nie dość, że trzeba zapłacić im za bilet jak za zboże, wydać fortunę w barze (ceny jak z niemieckiej stacji benzynowej przy autobahnie) to jeszcze trzeba trafić, żeby zobaczyć wybrany film na dużym ekranie. Wygrywa KODI, duży telor lub
Multikino to dno, nie wiem jak ta firma w dzisiejszych czasach jeszcze funkcjonuje. Ceny absurdalne, dopłaty w zależności od wyboru miejsca czy premiery filmu (motywowane tym, że to amerykańskie standardy XD pic rel), kiepskie nagłośnienie, niewygodne i twarde fotele. Już sam fakt, że ostatnio często na Gruponie się pojawiają świadczy o tym, że chyba kiepsko im biznes zaczyna iść.

Chodzę tam tylko dlatego, że mam bilety po 17zł, gdyby nie to to
Krupier - Multikino to dno, nie wiem jak ta firma w dzisiejszych czasach jeszcze funk...

źródło: comment_5c2nxCjVPZCNYlRNlUT1UB006RmFpuJS.jpg

Pobierz
@wkopywaczwykopywacz
Troche jest afera, bo jak ktos wyzej pisal- gorka gorce nierowna, i nie powinno byc tak ze "jak nasypia z czubem to bedzie sie zgadzac" gdyz kazdy pracownik sypie jak chce.
Jesli placisz za x to powinienes dostac x i NIE MNIEJ, a czy wiecej to juz niech sie martwi sprzedawca.
@who_cares2: przesłanie takie, że debili to za słabe określenie w twoimi kierunku aby określić #!$%@? umysłowe gościa, który miesza polutyke do wpisu o popcorn, z brak szacunku nie chcę mi sie nawet cię zbesztac.
Dlatego debili to mało.
Podałeś odchyłki górną i dolną, ale jaka jest wartość nominalna przyjęta do obliczeń?


@Setral: nie no policzyłem wysokość "kupki" jaka musi być aby mieć w sumie 4,2l i z tego policzyłem kąt krawędzi jaki musi być aby taka kupka miała sens, no i jeżeli ten kąt byłby za duży, to znaczy, że nie da sie tego uzyskac (z piasku już było by b. ciężko bo by się wysypywało, a z koksu,
Wystarczy wejść 20 minut po

@Retoryk: kopalbym po ryju takiego frajera ktory mi przeszkadza w ogladaniu filmu bo musi spozniony przecisnac swoje tluste dupsko


@bocznica: taki z Ciebie miłośnik reklam że nie zdzierżysz jak ktoś przychodzi w trakcie reklam? To oglądaj sobie w domu.
Normalni ludzie mają w dupie ryczące reklamy w multipleksach i przychodzą jakieś 15-20 minut po rozpoczęciu "seansu", czyli na kilka minut przed projekcją filmu.