Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego.
@anetaha: @polwac: @wiewior_s: @AlabamaMama: No tak, gdyby to tak gruba stara baba ściągnęła bluzkę to krzyczeli byście jak to tak można, obrzydliwe, nieestetyczne dla oka, brzydkie, albo gdyby facet paradował sobie w krótkich gaciach i koszulce siatkowej bo tak chce to też było by wielkie larum, że rzygać się chce, wszędzie kłaki, ble ble, kałdun jak u Kalisza. Każdy ma swoje poczucie estetyki i dobrego smaku, w kulturze
@Immun: co jak co ale do lewactwa mi jeszcze dalej niż do prawactwa. Całą resztę też sobie ładnie dopowiedziałeś ;) Przecież jak chcą to niech sobie chodzą jak im się podoba, najwyżej wystawią się na pośmiewisko. Ale jakoś nie widziałem żadnego artykułu w gazecie gdzie grubi owłosieni goście byliby określani ludźmi lekkich obyczajów xD
@polwac: Do twojego komentarza odniosę się w ten sposób, nie zacofanie, a konserwatyzm obyczajowy, zacofanie to wiara że trzy zdrowaśki w piecu wyleczą Rozalkę z choroby (Antek). Paradowanie półnago po prostu nie jest obyczajne, Polska to nie równiny Serengeti albo dżungla amazońska gdzie chodzi się w spódniczce z liści.
@Immun:

wiele kobiet postanowiło... ściągnąć bluzki! Niektóre najwyraźniej przygotowały się do tego ekshibicjonizmu wcześniej – miały bowiem na sobie „górę” od stroju kąpielowego. Inne – najpewniej zazdroszcząc swym lepiej zorganizowanym koleżankom – poszły w ich ślady, ale z połową miasta podzieliły się widokiem swych zwyczajnych, codziennych staników.


Ojezusienku, ale koszmar! Góra od stroju kąpielowego na wierzchu! STANIK NA WIERZCHU! Jak tak MOŻNA!? Ja mam dzisiaj na sobie krótkie
@AlabamaMama: I tu wyłazi z Ciebie brak szacunku do Księży i zwyczajów w Polsce, typowe dla #gimboateistow, co to za nietolerancja dla facetów chodzących w sutannach, to ich "swoisty" mundur, czemu nie przyczepisz się do kanalarzy, strażaków, policjantów, kierowców autobusów, ratowników medycznych, muzułmańskich imamów, kobiet w burkach itd ?
Ale pewnie pedały w kieckach czy książęta orientu ubrani w czarne nylonowe koszule z długim rękawem i spodnie w kant by
@wiewior_s: Nie ma co owijać w bawełnę, w naszej kulturze, może trochę staroświeckiej ale przez to ciągle istniejącej utarło się że dziewczyna pokazująca zbyt wiele nie robi tego bez celu, szuka okazji, chce by na nią zwracali uwagę, co ciągnie za sobą skojarzenia z #!$%@? które takie coś uskuteczniały i dalej uskuteczniają np przy drogach.
co to za nietolerancja dla facetów chodzących w sutannach


@Immun: A niech sobie chodzą w czym są - ich sprawa. Przytoczyłem po prostu uszczypliwy przykład, jak głupie jest czepianie się o czyjś strój.

zwyczajów w Polsce

Już od dobrych paru lat goły brzuch czy krótka spódniczka nie są niczym niezwykłym w Polsce. No, ale wciąż znajdzie się jakiś dinozaur który najchętniej ubrałby kobiety od stóp do głów, żeby tylko nie "kusić
@AlabamaMama: Tu nie chodzi o prowokację kogokolwiek, tu chodzi i delikatną granice między negliżem a odsłanianiem ciała, a tym samym nie troskę o swój komfort termiczny w czasie upałów, lecz o wywołanie atencji, trąci to trochę hipokryzją, bo skoro można paradować w samym staniku i krótkich spodenkach po ulicy, to dlaczego nie chodzić w ogóle bez niczego, przecież jak wolność obyczajowa to na całego. Akurat jest tak że moje oko cieszy
I tu wyłazi z Ciebie brak szacunku do Księży i zwyczajów w Polsce, typowe dla #gimboateistow

Ale pewnie pedały w kieckach czy książęta orientu ubrani w czarne nylonowe koszule z długim rękawem i spodnie w kant by ci nie przeszkadzali.


@Immun: I tu wyłazi z Ciebie brak szacunku do ludzi o innych poglądach, typowe dla #prawakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chore poglądy sprzeczne z naturą i dobrym smakiem nie są w moim mniemaniu warte tolerowania


@Immun: Celibat księży w Polsce jest zgodny z naturą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krs90: Podążając twoim tokiem myślenia, to czy trzymanie psów w blokach, uprawianie seksu analnego, karmienie kota mlekiem, antykoncepcja, szczepionki, środki ochrony roślin i oświetlenie nocne też jest wbrew naturze.()
to dlaczego nie chodzić w ogóle bez niczego


@Immun: Bo zdecydowana większość społeczeństwa akceptuje chodzenie w gaciach i staniku, a z fujarą na wierzchu już nie.

Ale wystarczy pojechać trochę na zachód i w takich Niemczech widok nagiego osobnika w miejscu publicznym nie jest niczym nadzwyczajnym.

ale mój światopogląd jasno szufladkuję kogoś takiego jako lafiryndę a nie dziewczyną wartą głębszej uwagi.

Jesteś po prostu dinozaurem. Na szczęście takie mohery mają co