Wpis z mikrobloga

@Dzwoneg: kwestia przyzwyczajenia pewnie. Jak wyszedl kilka lat temu to też mi się nie podobał i myślałem o landcruiser, ale po czasie się opatrzył i zajebiscie mi się podoba teraz.
@MaddoxX1911: jest ich trochę, głównie wśród lokalnej społeczności (czyli bogatych lokali) ale standard to raczej Pajero czy wrangler jeśli chodzi o 4x4 wsrod białych.Ten tutaj to 340k PLN, w Europie 500k więc nie jest to auto dla każdego
@blinxdxb nie no, spoko, nie neguję tego że prawdopodobnie jest to zajebisty samochód adekwatny do środowiska w którym się poruszasz, ale chyba już bym tego Pajero lub jakąś Toyotę kupił... ;)
@blinxdxb dodam jeszcze, że Navara mi się również masakrycznie niepodoba, kiedy mój kumpel uwielbia i jeździ już drugą. O gustach się nie dyskutuje..
@Jubei: przy okazji wiesz jak duży jest ten samochód? Bo nie wiem czy skalę widać, ale mam koło 185 i jest wyższy ode mnie. Felgi to 20 cali. Przy tak dużych autach taki profil jest typowy. Czy patrol, czy landcruiser, Expedition, Tahoe czy escalade