Wpis z mikrobloga

@Jubei: w UK go nie zobaczysz, bo za duży silnik. To jest ta sama klasa co
Toyota Sequoia czy Ford Expedition. Wszystkie mi się podobają ale trochę to zajęło więc rozumiem. Tak jak to w rejsie było, że podoba się mi piosenka, która już raz słyszałem :) do tych aut trzeba się po prostu przyzwyczaić. No ale w Europie można je zobaczyć tylko w Rosji :)

A co do krowy. 8
@AllOver: qx80 to to samo tylko z brzydkimi światłami z przodu i brzydkim tyłem. Ta sama firma w końcu. Co ciekawe qx80 jest 15 procent tańszy od Patrola i więcej traci na wartości. Sprzedają i cadillac i lincoln. Śmiesznie ten ford EDGE pod lincolnem wygląda :)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AllOver: ale jest uznawane za amerykańska markę, tak jak Acura. A ten lincoln wygląda kozacko, nowego Expedition pokazali już? Czy tym razem najpierw Navigator a potem Expedition? Bo w sumie ford odświeżył cała linie oprócz Expedition i co ciekawe przynajmniej tu Expedition jest tańszy niż Explorer
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AllOver: w Polsce kiedyś jeździłem dodge ram 1500 i nie dało się nigdzie wjechać. A patrolem nie umiałem dziś zaparkować mimo, że trochę mniejszym Pajero nie mam problemu. Fajny ten ford, zaczyna się tu od 130k PLN :) tyle co.jakis hyundai w Polsce
@blinxdxb: Nowy Navigator ma tylko 3.5 V6 ecoboost z tego co pamietam
Jak ma byc konkret, to zostaje produkt od GM - Escalade (model ktory wszedl w '14 albo '15) ktory dalej ma 6.2 V8 425hp