Wpis z mikrobloga

Tiberian Sun.. gra z mojego (i pewnie nie tylko) dzieciństwa. C&C Tiberian Sun jest grą strategiczną stworzoną jeszcze w złotych latach Westwood. A jak się ta gra utrzymuje po dziś dzień? Tego się możecie dowiedzieć w jednym z moich materiałów. Zapraszam do oglądania :)


#staregry #strategie #gry #grykomputerowe
tereokij - Tiberian Sun.. gra z mojego (i pewnie nie tylko) dzieciństwa. C&C Tiberian...
  • 4
  • Odpowiedz
@tereokij: do dzisiaj z kolegami zagrywamy się w Red Alerta 2 ( można wiele ustawień na multi zrobić co by cwaniactwo przychamować ), ogólnie teraz przerzucili się na Gniew Keyna i Tiberium wars i nie moge z nimi zagrać bo mamy to samo ip z jednym z typów w sieci. W stare części c&c ludzie naprawdę grają, gorzej z tymi nowszymi.

masz suba Senny( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LencoleK: Red alert 2 dobra gra.. napewno o tym zrobie materiał, kiedyś :D
Dziękuje bardzo :)
@d4t4: W latach szczenięcych bardzo lubiłem tworzyć małe miasteczko (Wszędzie położony cement, ładny murek itp), dopiero multi zweryfikowało, że to za bardzo nie przejdzie :) (w multi nauczyłem się także agresywnie przejmować nowe złoża, budowało się ścieżkę do złóż za pomocą silosów i przy drzewku tiberium budowało się 2 rafinerie i kilka samów/rpg do
  • Odpowiedz