Wpis z mikrobloga

@megawatt: podobnie jak 90% anty-UE propagandy, w tym "wg UE marchewka to owoc", i "nie można sprzedawać bananów ze 'złą' krzywizną".

Najlepsze, że jest w necie kilka "alternatywnych" gazet propagujących te mity, a nie bardzo można znaleźć artykuły o tym, że to nie prawda (bo po #!$%@? udowadniać, że nie jest się wielbłądem? nie ma też artykułów o tym, że wg polskiego prawa koń to nie jest pojazd mechaniczny). W każdym
@tell_me_more: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7528700,Unia_wymyslila__slimak_to_ryba_ladowa.html

starałem się znaleźć tę informację. Szukałem na zagranicznych stronach i wszystkie z tego co widziałem odwołują się do tego artykułu z gazety wyborczej.

Szukając dalej udałem się na stronę komisji europejskiej i szukałem informacji o połowie ryb, wciąż nie mogłem znaleźć informacji o tym że ślimak jest rybą. W końcu natrafiłem na rozporządzenie z 2009 roku, które to dotyczy połowu, w którym to ślimak jest uwzględniony, ale nigdzie nie
@tell_me_more: I podobnie jak 90% pro-UE rzeczy.
@arkblame: Z tym ślimakiem i marchewką - chodziło tylko o to by uprościć że pisząc np. owoc nie trzeba było dodawać że chodzi tez o marchewkę, skoro w 100% zawsze marchewka i owoce odnosiły się do tego samego w danej ustawie.
To tak jakby chciał opisywać wszystkie niebieskie paski na wykopie, oraz 2 różowe, ale żeby nie wspominac ciągle o nich, to przyporządkowuje
a co mnie to, że wyborcza?


@tell_me_more: no wiesz.., fundament wolności, strażnik demokracji, piewca równości, konstruktor postkomunistycznej rzeczywistości itd .. najważniejsze, najznamienitsze, nieskazitelne no i przede wszystkim główne rzetelne źródło lewackiej wiedzy. A ty taki hejt spicz tutaj na nich. Ktoś doniesie i zostaniesz zastąpiony na froncie internetowej walki, plusujący zresztą też.
Najlepsze, że jest w necie kilka "alternatywnych" gazet propagujących te mity, a nie bardzo można znaleźć artykuły o tym, że to nie prawda (bo po #!$%@? udowadniać, że nie jest się wielbłądem? nie ma też artykułów o tym, że wg polskiego prawa koń to nie jest pojazd mechaniczny). W każdym razie jeśli jeszcze raz ktoś ci napisze, że "wg UE ślimak to ryba", to poproś o podanie regulacji unijnej, wg której tak
no wiesz.., fundament wolności, strażnik demokracji, piewca równości, konstruktor postkomunistycznej rzeczywistości itd .. najważniejsze, najznamienitsze, nieskazitelne no i przede wszystkim główne rzetelne źródło lewackiej wiedzy. A ty taki hejt spicz tutaj na nich. Ktoś doniesie i zostaniesz zastąpiony na froncie internetowej walki, plusujący zresztą też.


@arczer: stwórz chochoła -> zaatakuj go -> pokonałeś lewaka

brawo