Wpis z mikrobloga

@BojWhucie: Jarka nie lubię, ale gdyby się zradykalizował to by było elegancko.

Masowe łapanki lewaków, krótkie procesy itd. Jak dla mnie okejka. Może bym nawet zapisał się do policji, co by móc ludzi pokroju Gronkiewicz #!$%@?ć pałą ;p
  • Odpowiedz
Sam kupowałem fajna koszulkę z herbem Lwowa czy takim fajnym husarzem. Były też "Dumny z pochodzenia"


@bluehawaii91: Ciekawe, czy dobrze schodziłyby koszulki z napisem "Dumny z przyrodzenia" ;)
  • Odpowiedz
@szczotkadokiblazadlugie: Może dlatego, że rozmowa toczy się na konkretny temat, mianowicie koszulek związanych z pseudopatriotyzmem, "wrogami ojczyzny" i tego typu emblematami? Więc już rozmowa jest o wyrywku rzeczywistości, ja po prostu jej nie poszerzyłem na szerszy zakres.
  • Odpowiedz
obok tego faszystami nazywają też zamordystów, którzy siłą chcą zakazać pewnych zachowań w oparciu najczęściej o ideologię


@utopjec: Na przykład ludzi starających się ograniczyć wolność słowa, albo wymusić określony język na innych w ramach sprawiedliwości społecznej i "tolerancji"?
  • Odpowiedz
@utopjec: Chodzi mi na przykład o prawo które Kanada próbuje przepchnąć nakazujące pod groźbą odpowiedzialności karnej nazywać ludzi takimi zaimkami jakie sobie wymyślą.
  • Odpowiedz
@Tajch: próbuj, do odważnych świat należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

więc mogę się zgodzić, że zdarza się tak, że przypinanie łatki faszyzmu jest często nieuprawnione, bezmyślne i szkodliwe, pod warunkiem, że przyznasz, że "śmierć wrogom ojczyzny" też najczęściej noszą bezmózgi i summa summarum ta naszywka jest szkodliwa społecznie, bo służy przeważnie agresji i kłótni między Polakami.


@utopjec: ależ ja się z Tobą zgadzam w tej kwestii,
b.....1 - @Tajch: próbuj, do odważnych świat należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 więc mogę się zgod...

źródło: comment_FrrGQYG2RUsEJStfENRxwTqpfinK0gKF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jakim dziwnym trafem jak ktoś życzy śmierci Tuskowi to jest "hołotą", "#!$%@? Pisiorem" czy "bandytą, który nie mógłby nawet szorować butów JE Donaldowi", ale jak ktoś szykuje zamach na Kaczyńskiego to "jest sprowokowany jego mową nienawiści"


@bluehawaii91: Faktów nie zmienisz, Kaczor jest człowiekiem chorym z nienawiści.
  • Odpowiedz