Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać jak ja nienawidzę kurierów.
Zamówiłem duża paczkę no i paczkomat w grę nie wchodził, nawet nie sprawdziłem czy można pocztę wybrać i machnąłem na tego kuriera już. Siedzę w #pracbaza dostaje sms że kurier będzie. Dzwonie na infolinie mówię że po 15 będę.
Ściana. Dostaje info że kurier w mojej okolicy tylko miedzy 10~11 i jak nie to mam odebrać z centrali w #!$%@? daleko w #!$%@? #!$%@? wielką ciężką paczkę. Mówię #!$%@? tam zagadałem z kiero i mogę podskoczyć autem z kumplem.
Dzwonie mówię że o 11 u mnie.
11:10 kurier dzwoni więc mówię że czerwone światło, skręcamy w ulice i jesteśmy.
Ten rozbawiony cwaniacki głos że pffff : "Nie będę tracić czasu tak że nara"
Rozłączył się.
No #!$%@? totalny.
Odrzuca pięć połączeń. W końcu odbiera. #!$%@? jak dzik ale spokojnym głosem mówię że podjadę tam gdzie jest.
Podaje miejsce X i już miał głos nie taki cwaniacki jak wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz najlepsze że robimy podjazd pod bramę, a ten #!$%@? (wtf!?) Zablokowaliśmy go autem.
Debil totalny. Wyjął pakę, wrzucam do auta. Cwaniak taki był przez telefon hurr durr nie będę czasu tracił, a jak już idę podpisać
to cichutko i wzrok na buciki.
2 minuty by go nie zbawiły, a tak musiałem jeździć za nim tak że #!$%@?ć DHL (òóˇ)

#dhl #kurier ##!$%@? #zalesie ##!$%@? ##!$%@?
ertrzytrzyjeden - #!$%@? mać jak ja nienawidzę kurierów.
Zamówiłem duża paczkę no i ...
  • 20
@ertrzytrzyjeden szczerze do bulwy nedzy? Miałeś prawo na niego naskoczyć. Jego bulwa zasrany obowiązek się dopasować a nie bo ja 10-11 robię tu a potem tam. Sram, kurier ma zazwyczaj jedno/dwa osiedla i tyle. Pisz skargę do dhl.
@rysio_lubicz idź lepiej rączki umyj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jego bulwa zasrany obowiązek się dopasować a nie bo ja 10-11 robię tu a potem tam.


@McDermott: Lol. Jego obowiązkiem jest zrobić próbę doręczenia, a nie dostarczyć paczkę. I nie nie ma żadnego obowiązku się dopasowywać.. Jak chcecie mieć kuriera na wyłączność to sobie zamówicie bezpośredniego gdzie jedzie tylko z jedną paczką do was, np z warszawy do gdańska. Cena ~1,20zł za kilometr. Zapłacisz parę dobrych stów albo około tysiaka ale
@r5678 ja cebule? Sory ale jeżeli kurierowi pasuje z 8 godzin pracy przedział 10-11 to gość z biura ma się dopasować bo tamtemu tylko tak pasuje? #fucklogic gość ma pracę i #!$%@?, powie szefowi :

-szefie, spóźnię się bo kurierowi tylko 10-11 pasuje dostarczyć paczkę
-spoko anon, weź wolne na cały dzień
@McDermott: Ale kogo to obchodzi ? Co ma piernik do wiatraka. W najtańszej opcji masz kuriera który ma się u ciebie zjawić w danym przedziale czasowym.. jest w tym przedziale czasowym. To o co masz pretensje ?

Nie będzie cie w domu. To zamów do pracy. Nie możesz zamówić do pracy. To dopłać do opcji dostarczenia po godzinach pracy. Nie chcesz dopłacać To niech ktoś będzie w domu i odbierze paczkę.
@r5678 czy ja do k**** nedzy zamawiając allegro mam wybór możliwości dodatkowych? Nie mam. A kurier nie jest dupa wołowa wiecznie zajeta i to jego praca i obowiązki.
@McDermott: Dałem ci 7 możliwości załatwienia problemu.. wybrałeś jedną, (a i tutaj można napisać do sprzedawcy, ze chcesz wysyłką z taką opcję aby kurier był u ciebie np po 17) twierdzisz że nie da się jej zrealizować, pozostałe 6 olewasz.. eot.
@Xemm: Dlaczego ? Przecież to nie są pieniądze dla nich. Więcej mają z tym #!$%@?, poza tym ludzie z reguły nie mają odliczonych kwot albo w ogóle nie mają pieniędzy.