Wpis z mikrobloga

Xiaomi Mi5 3/64 biały – 199,99$ z kuponem MI5EEU lub Mi54GBK
Xiaomi Redmi 4X 3/32 – 117,99$ z kuponem 4XK4G
Xiaomi Redmi Note 4 3/32 z B20 – 139,99$ z kuponem RedmKNo

Xiaomi Hulajnoga elektryczna – 399,99$ z wysyłka z magazynu CN z kuponem GBPL16 z wysyłką Priority Line (wysyłka dłuższa pociągiem)
Xiaomi Hulajnoga elektryczna – 429,99$ z wysyłka z magazynu HK z kuponem GBPL17

---- > Reszta w arkuszu porównań cenowych z #banggood #geekbuying #ibuygou, zapraszam! LINK < -----

Moje krótkie recenzje: Xiaomi Mi Air 13, Xiaomi słuchawki Relaxed, Xiaomi Redmi Note 4X, Xiaomi mijia zestaw 6 w 1, Xiaomi kamera do monitoringu 360, Xiaomi Xiaofang, Xiaomi Redmi 4X, Xiaomi AMAZFIT.

BEZ REF: Mi5, R4X, RMN4, Hulajnoga CN, Hulajnoga HK.
#telefony #promocje #xiaomi #gearbest #chinskiecuda #zakupyzchin #promocje #kupony #banggood
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kilka osób ostatnio prosiło mnie o zrobienie mirkolisty lub wołania, jeśli ktoś chce być wołany proszę plusować ten komentarz
jeśli już raz płusowałes nie musisz plusować kolejny raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 55
kilka osób ostatnio prosiło mnie o zrobienie mirkolisty lub wołania, jeśli ktoś chce być wołany proszę plusować ten komentarz
jeśli już raz płusowałes nie musisz plusować kolejny raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@lukaszlukasz: no 2/3 brakuje. Jeszcze okazalo sie ze limit sie nie zeruje po 00:00 tylko po 24 godzinach od top-upu. Wczoraj po 14 widzac kurs dolara chcialam kupic calosc ale sie niemilo zaskoczylam. Pewnie juz tak dolar nie spadnie.

@Andczej: kiedy nastepny kod?