Wpis z mikrobloga

Xiaomi Mi5 3/64 biały – 199,99$ z kuponem MI5EEU lub Mi54GBK
Xiaomi Redmi 4X 3/32 – 117,99$ z kuponem 4XK4G
Xiaomi Redmi Note 4 3/32 z B20 – 139,99$ z kuponem RedmKNo

Xiaomi Hulajnoga elektryczna – 399,99$ z wysyłka z magazynu CN z kuponem GBPL16 z wysyłką Priority Line (wysyłka dłuższa pociągiem)
Xiaomi Hulajnoga elektryczna – 429,99$ z wysyłka z magazynu HK z kuponem GBPL17

---- > Reszta w arkuszu porównań cenowych z #banggood #geekbuying #ibuygou, zapraszam! LINK < -----

Moje krótkie recenzje: Xiaomi Mi Air 13, Xiaomi słuchawki Relaxed, Xiaomi Redmi Note 4X, Xiaomi mijia zestaw 6 w 1, Xiaomi kamera do monitoringu 360, Xiaomi Xiaofang, Xiaomi Redmi 4X, Xiaomi AMAZFIT.

BEZ REF: Mi5, R4X, RMN4, Hulajnoga CN, Hulajnoga HK.
#telefony #promocje #xiaomi #gearbest #chinskiecuda #zakupyzchin #promocje #kupony #banggood
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kilka osób ostatnio prosiło mnie o zrobienie mirkolisty lub wołania, jeśli ktoś chce być wołany proszę plusować ten komentarz
jeśli już raz płusowałes nie musisz plusować kolejny raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 55
  • Odpowiedz
@Mes_Que: wpłacasz kase na konto PP i płacisz z niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pamiętaj że kurs PP jest trochę wyższy więc musisz mieć trochę wiecej kasy na koncie
  • Odpowiedz
@Error_: paypal to dodatkowa ochrona i pomoc w sporach, jeśli będziesz chciał oddać telefon lub odesłać bo zepsuty to PP odda ci za to kase, dodatkowo szybszy zwrot jeśli coś pójdzie nie tak, dlatego zaleca się płacić kartą przez PP
  • Odpowiedz
a pojawiaja sie z B20 w ogole?


@kici666: tak

Przy tym z ibouyou nie mam pola na wprowadzenie kuponu...


bo aktualnie jest promo i dodają dodatki do telefonów
  • Odpowiedz