Wpis z mikrobloga

@Red_Devil: Nie to żebym sikał do umywalki, ale bawi mnie ogólna krytyka takiego zachowania wobec braku krytyki kiedy po kupie ludzie rozsmarowują sobie gówno na dupie XD
Tak jakoś mi isę w temacie skojarzyło.
  • Odpowiedz
@Greialf_Loki: @Red_Devil: Jesteście obrzydliwi i powinniście się leczyć. Rozumiem, że higiena jest wam obca i o umyciu rąk po skorzystaniu z toalety to nawet nie myślicie. Współczuję waszym dziewczynom / żonom (jeśli w przyszłości będziecie takowe posiadać, w co wątpię) i dzieciom ale najbardziej to współczuję waszym rodzicom, że was tak wychowali. Obrzydliwe brudasy.
  • Odpowiedz
@Red_Devil: uwazam ze osoby identyfikujace sie jako prysznicowi moga poczuc sie dyskryminowane dlatego prosze sejm o przeglosowanie ustawy prysznicowej karzace za mowe nienawisci oraz zdelegalizowanie memow ktore pokazuja taki zasciankowy tok myslenia,ze sikanie to tylko w kiblu ewentualnie do zlewu.. Ci ktorzy sikaja pod prysznicem to spora grupa ludzi ktorzy sa zaszczuci przez spoleczenstwo.
Tak sikam pod prysznicem
Jewpacabraa - @Red_Devil: uwazam ze osoby identyfikujace sie jako prysznicowi moga po...

źródło: comment_DsGNfw3wgRcPwHWpGWxb69D5iuI7LNoY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Red_Devil: #coolstory
A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałam na rower i koło Biedronki jak chciałam przejechać na drugą stronę ulicy(jechałam po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałam zielone to niczego się nie bałam i
  • Odpowiedz