Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czesc mirasy, mam 23 lata i ostatnio problem z moim malym, rozmiar w sumie tu nie gra znaczenia, ot standardowe 14 cm w sumie scenariusz seksu u mnie zawsze taki sam, najpierw minetka, potem od razu gumka i jazda, rzadko kiedy nie stal, to rozowa poruszala reka, albo wziela do dzioba i byl twardzioch( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jakos miesiac temu po minetce mialem doslownie malego, ani drgnal, reka i lodzik nie pomogl, dopiero jakies gwaltowne szarpanie, a jak juz wszedlem to doszedlem w sekunde, zestresowalo mnie to totalnie, ale jakos pare razy poszlo znowu normalnie, ale od jakiegos tygodnia znowu jest to samo, tylko ze jeszcze gorzej, bo w ogole nie jestem w stanie wsadzic, po dwoch razach i spuscie w sekunde dostalem chyba jakiejs nerwicy, caly dzien mam to w glowie, malo jem, zle spie, rozowa wyrozumiala, mowi ze damy rade itp itd, ale wiecie jak to jest..juz sam nie wiem co mam robic, te ostatnie srednio udane razy to byly tylko po alko, bez to nawet mi nie drgnie, pora juz isc do ogolnego i niech przepisze jakies leki, albo psychiatre? czy po prostu swiruje pawiana? a moze jakies badania? niedawno robilem hormonalne, to mialem podniesiony progesteron o jakies 50%, testosteron w normie i podniesiony kortyzol, zmagal sie ktos z czyms podobnym? bo wstyd i stres niemilosierny( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale #kiciochpyta #lekarz #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9