Wpis z mikrobloga

"Hurr durr Korwin szkaluje naukofcuf!!! Protokul 4,76% odpalony!!!!"

Jak ja lubię te oburzenia na Korwina, gdy na końcu okazuje się że jednak ma rację, a oburzony wychodzi na nieuka.

Korwin mówi:

"Ogromna większość tzw. naukowców to zwykłe k*y na państwowych posadach"


Analiza tysięcy prac naukowych mówi:

W szerokiej analizie tysięcy prac naukowych dowiedziono, że 50% z nich czytanych jest wyłącznie przez autora i redaktora publikacji.

W tym samym badaniu ustalono, że 90 procent opublikowanych prac nigdy nie będzie cytowanych.**


http://pomijane.pl/badania-ktorych-nikt-czyta/

#korwin #heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #rakcontent #4konserwy #neuropa #lewackalogika #nauka #korwinnadzis
Pobierz K.....m - "Hurr durr Korwin szkaluje naukofcuf!!! Protokul 4,76% odpalony!!!!" 

Ja...
źródło: comment_O0RMYheXflKcdWwFsBQavCEKtstvwzOG.jpg
  • 28
Sporo, skoro 90% prac naukowych nie będzie nigdy cytowana, a połowa jest po przeczytaniu przez recenzenta wyrzucana do kosza.


@Kuno_Wittram: To nie ma z tym nic wspólnego. Jak już mówiłem - nauka często polega na tym, że nie masz pojęcia co znajdziesz. Zaczynasz coś badać i masz nadzieję, że będzie to coś odkrywczego.

Nic, dopóki ten kto to robi nie wyciąga łap po kasę. I tak mamy dramatycznie niedofinansowane uczelnie techniczne
Jak już mówiłem - nauka często polega na tym, że nie masz pojęcia co znajdziesz.


@rzep: Gdy szukasz informacji na temat historii Koziej Wólki od pierwszej do trzeciej dekady XVI wieku, to wątpię żebyś znalazł przy tym świętego Grala. Bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz informacje na temat tej wioski i ewentualnie tego kiedy sołtys umarł.

Jako naród powinno nam zależeć na finansowaniu badań nad naszą kulturą i historią.


Jako naród powinno
Taką postawę religijnego podejścia do nauki i robienia z niej jakiejś nienaruszalnej świętości, doskonale obrazuje poniższy obrazek.


@Kuno_Wittram: czy ty zdajesz sobie sprawę cóżeś właśnie uczynił? uderzyłeś nełropę w najczulszy punkt(ʘʘ)

#neuropa to nic innego jak naukowi fanatycy. oni są znacznie gorsi od fanatyków religijnych bo taki ekstremista wierzy w Boga i łatwo go zbić z pantałyku bo nie da się dowieść istnienia Boga-na tym dyskusja się
powiedział eurosceptyczny polityk biorący kasę z Parlamentu Europejskiego oraz polityk przeciwny dotacjom do partii, którego partia bierze dotację


@BarekMelka:
Zapomniałeś dodać, że leczący się w publicznych szpitalach, choć jest zwolennikiem prywatnej służby zdrowia. Taka sama logika.