Wpis z mikrobloga

@nandrolone: nie warto takich powerbanków brać z losowych źródeł.

Lepiej za 2$ puste pudełka i samemu dokupić baterię.
Mirek sprzedawał za 8-10 PLN/sztuka i trzymają ile mają w specyfikacji. https://www.wykop.pl/wpis/21853655/mirasy-mam-na-sprzedaz-ogniwa-li-ion-ncr18650b-340/ Mam kilkanaście od niego i super się sprawdzają.

Chociaż identycznie wyglądające ma też x-kom i też tanio w szybki strzał puszczali. I one w środku mają porządne ogniwa ładują iPhone od 0 do 90% czyli w normie uwzględniając ~20% strat energii.
@nandrolone: Ja posiadam ten. Działa dobrze. W dodatku ma dwa wyjścia USB to można go traktować jako rozdzielacz. Ma 9 trybów pomiaru pojemności, a ekran wygasza się po kilku minutach nieaktywności. W dodatku ma większy zakres pomiaru napięcia i natężenia niż ten KEWEISI. Cena porównywalna.
@JRtI: jeszcze raz go ładuje do pełna widocznie coś elektronika przerywa ładowania. Dziś dalej sie ładuje także może i ma te 1000mAh :) Naładuje go do pełna i potwierdzę. Generalnie miałbyć to mały powerbank na rower do torby w razie W. Najwazniejsze, ze ma 1A na wyjsciu :)

Wzialbym jedno ogniwo od tego goscia ale ten pbank jest nierozbieralny musialbym uszkodzic obudowe.