Wpis z mikrobloga

Często pytacie o pracę za granica bez języka i z zakwaterowaniem. Podaję link do polskiej agencji z która możecie rozpoczac swoja przygode.

http://personnel-international.com/dla-kandydatow/oferty-pracy.html?se=1&search=komisjoner&se_regs[0]=0&se_cats[0]=1

Znam kilku pracowników oraz brygadzistę z tej agencji,więc opowiem Wam szczerze o warunkach.

Cięzka fizyczna praca przy kompletacji towaru - przeniesiecie w rękach po kilka ton dziennie.

Stawka minimalna na godzine czyli 8,5€ ,dodatki za pracę w nocy i święta + premia na którą musicie bardzo cięzko #!$%@?ć i możliwe że 30% z Was po 1-2 miesiącach będzie w stanie ja wyrobić.Mozliwe też że po 1-2 miesiącach podniosą Wam podstawę na troszkę ponad 9€ za 100% obecność.Typowa wypłata to 900-1400€ (bez premii) z której potrąca Wam 200-300€ za nocleg.Wypłata uzależniona od tego ile godz./weekendów będziecie chętni #!$%@?ć

Zakwaterowanie w mieszkaniach po kilka osób,często 2 obce osoby w jednym pokoju.Wyposażenie mieszkania podstawowe,o czystość dbaja pracownicy więc bardzo róźnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mieszkania raczej blisko pracy więc nie ma większego problemu z dojazdami lub dowoża busem firmowym.

Jeżeli chodzi o współpracowników to cały przekrój społeczeństwa,od sebixów z podstawowym do magistrów.

Jeżeli jesteście twardzielami i nie popłaczecie sie po kilku dniach,zaczniecie #!$%@?ć i wyrabiać normę to bardzo mozliwe że po pewnym czasie Niemiec przygarnie was pod swoje skrzydła,obdaruje prawdziwą niemiecką umowa o prace i 50% podwyżki ;)

Plusy tej agencji:

Sprawdzona agencja,żadna firma krzak
Płacą terminowo
Polski opiekun na miejscu
Załatwiaja wszystkie urzedowe sprawy za Was
Nie wywożą do Luxemburga,nie sprzedadzą Waszych organów #pdk

Jeżeli macie jakies pytania to pytajcie!


#praca #emigracja #agencjapracy #niemcy #polska #pracanawakacje
  • 20
Kompletnie sie nieopyla.


@robertK: Co chwilę na mirko widzę pytania o agencje więc dzielę sie informacją. Mozliwe że ktoś szuka pracy na wakacje za 1000eur zamiast 1000zł.Znam też takich którzy zaczynali przez agencję a skończyli u Niemca za 2xwiększą stawka + lekka robota. Próbować warto.
jak za mieszkanie to fajna opcja bo ja myślałem, że 400 to za pokój


@SpaceMonkey: W tej agencji pracy tymczasowej do której podałem linka dadzą Ci łóżko i będziesz musiał za to płacic 250-300eur miesięcznie. Prywatnie możesz sobie poszukac mieszkania które w mojej okolicy nie sa takie drogie jak wszyscy pisza na mirko.Przykładowe ogłoszenie,1,5 pokoja za 375eur z opłatami. Ja za 85m2 (4 pokoje z balkonem i garażem) płace 650eur.
@Konwerter: Ja mam kilka pytań
1. Kilka ofert przejrzałem ,czy wszystkie mają wymóg posiadania uprawnień na wózek widłowy?
2. Jeśli wybrał bym się tam ze znajomymi powiedźmy 4 osoby czy była by możliwość dostania się w jedno miejsce i 4 osobowej kwatery?
3. Ile kosztuje tak jedzonka na miesiąc ?
@LooZaC: Uprawnienia zrobicie na miejscu podpisując papier
O zakwaterowanie pytajcie podczas rozmowy o pracę
Jedzonko to róznie. Jak dieta czokoszokowa to i w 80eur dacie radę. Ja w 2010r emigrowałem z 180eur w portfelu i starczyło mi na zakrapiane weekendy ;)