Wpis z mikrobloga

Kuuurrła do wtorku musze czekac az zrobia przeglad zerowy, myjnia, kolpaki itp. Seat Leon ST 1.2 tsi 110km (uprasza sie o nierobienie gownoburzy bo jednostki sa poprawione, a poza tym nie mam zamiaru trzymac go dluzej niz gwarancja). Troche biedawersja, ale ma tempomat, radio blutuf, kiera wielofunkcja, klima. Bialy bo to taki firmowo-prywatny bedzie, ma sie wmieszac w tlum.
#pokazauto #seat moze troche #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Harmonijka - Kuuurrła do wtorku musze czekac az zrobia przeglad zerowy, myjnia, kolpa...

źródło: comment_wnTJJR5uaNVUjpojO52OttC4ZBOHv2t5.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Harmonijka: Uwielbiam to #!$%@? biedaków umysłowych w 20 letnich autach, że TSI mają żywotność słabą
Boli ich, że takie auto się wymienia po 3-4 latach na kolejne i ma się w dupie żywotność.
  • Odpowiedz
takie auto się wymienia po 3-4 latach na kolejne i ma się w dupie żywotność.


@Diplo: jedna kwestia - żyjemy w Polsce, niestety, większość ludzi jeździ jednym autem po 5-7 lat.

druga kwestia jest taka, że jak silnik jest konstrukcją niedopracowaną, to przez te 3-4 lata potrafi dać po dupie, bo wystarczy, że Ci napinacz łańcucha jebnie....

nic nie jebnie.


@Harmonijka: nawet jeśli jebnie, to ceny części są do przełknięcia
  • Odpowiedz
@Diplo: Mimo ze mam zamiar za 4 lata wziac nowy to kolega @Zielony34: ma racje bo tez sprawdzalem ten silnik czy juz go poprawili. Co z tego ze mam gwarancje skoro nie mam ochoty jezdzic na jakiea akcje serwisowe. Auto ma jezdzic.

@Zielony34: Wiem cos o czesciach fiata. Mam pande w gazie jeszcze i to jest tansze niz komunikacja miejska xD
  • Odpowiedz
@azurri: Leasing z wysokim wykupem. Po 4 latach moge go wykupic za 42% wartosci bo tyle mniej wiecej bedzie warty albo go oddac. Oddajesz go i pozbywasz sie auta. Mozesz wziac nowe jak chcesz albo nie. Plus tego jest taki ze mam niskie raty leasingu, a skoro i tak chce potem nowe to nie splacam calej wartosci.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: mam firmówkę z 1.6 klekotem. Jeszcze z piątką skrzynią ( grudzień 2016 ). Brakuje mi tej 6stki, brakuje mi wygodniejszych siedzień. Oprócz tego autko do jazdy jest mega, zrobilem 38k od grudnia, spalanie mam średnia 5,3 jeśli używam dużo autostrad ( przelotowa 160 ) a jeśli jeżdze po drogach wojewodzkich to około 4,9.
W sumie polecam.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: to firmowe więc nawet nie wiem. Wzięty z wyprzedaży rocznika żeby więcej wyposażenia było więc mam tam grzane stołki, te "wyższe" radio, swiatla full led, lakier metalic, czujniki przod tył, startstop , oczujnikowanie zmierzchu deszczu itd. Teoretycznie segment D powinien być wygodniejszy w praktyce leon ST jest już dużym samochodem i nie rozumiem czemu w nich nie można by opcjonalnie jakichś lepszych foteli dać do dłuższych podróży.
  • Odpowiedz
@Willy666:

a czym innym jest auto? Mam dostatecznie długiego beniza, nie potrzebuję go sobie pompować kolorem samochodu ( ͡ ͜ʖ ͡)

To już nie można traktować motoryzacji/stylu ubioru etc. jako hobby i kupić sobie fajnego auta/drogich ciuchów, bo to oznacza że ma się kompleks na punkcie swojego beniza? Smutne masz życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@alpineking: To masz wersje chyba style. Bardzo fajna i ma niezle bajery. Zrezygnowalem z niej bo troche za bardzo rzuca sie w oczy a tego nie chce.
Wiesz to jest tak ze vw nie da do leona lepszych foteli bo jak chcesz lepsze fotele to masz kupic drozsza octavie, jeszcze drozszego superba lub w ogole passata. Zarzadzajacy juz dobrze wiedza co dac do modelu a czego nie, zeby przypadkiem auto nie
  • Odpowiedz
@l0h-s ależ można, oczywiście że można. Śmieszy mnie tylko to, że jeśli jakiś przysłowiowy Janusz/Seba kupi sobie np. BMW 5 to mu się wydaje że jeżdżąc autem klasy wyższej automatycznie należy do społecznej klasy wyższej. Otóż nie, nie należy. Ale to taka dygresja tylko.
  • Odpowiedz