Wpis z mikrobloga

Kuuurrła do wtorku musze czekac az zrobia przeglad zerowy, myjnia, kolpaki itp. Seat Leon ST 1.2 tsi 110km (uprasza sie o nierobienie gownoburzy bo jednostki sa poprawione, a poza tym nie mam zamiaru trzymac go dluzej niz gwarancja). Troche biedawersja, ale ma tempomat, radio blutuf, kiera wielofunkcja, klima. Bialy bo to taki firmowo-prywatny bedzie, ma sie wmieszac w tlum.
#pokazauto #seat moze troche #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Harmonijka - Kuuurrła do wtorku musze czekac az zrobia przeglad zerowy, myjnia, kolpa...

źródło: comment_wnTJJR5uaNVUjpojO52OttC4ZBOHv2t5.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Shmit: Przesiadam się z Toledo 1,8 20V 125 koni. Powiem Ci, że tym 1,2 jeździ się dużo lepiej, a osiągi nawet lepsze xD
@MikiPL: Mam nadzieję, że nową. Są przepiękne i mają w chuuuj miejsca w środku. Obstawiam, że 2-3 lata i Leona zrobią na wzór nowej ibizy. Jak chcesz zamiawiać to radziłbym się pośpieszyć, bo Ibiza to będzie hit sprzedaży jak Leon i terminy mogą być potem srogie.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: mialem takiego w leasingu tylko nie kombii. Zajebisty w porownaniu do tego co mam teraz - Toyota Corolla 1.3 ile kucy nawet nie wiem. Plus za bagażnik i poduszek powietrzynch mase.
A tak.. zbiera sie jak krowa. Leon.. ten to #!$%@?.
  • Odpowiedz
Ale tak. Nowa FR z 1,0 115KM


@MikiPL: Bajka! Trochę zazdro, bo sam bym chyba wolał coś takiego, no ale rodzina 2+2 xD. Serio, uzbrój się w cierpliwość. Jak zaczeły spływać zamówienia na poliftowe Leony to ludzie obecnie mają 10 tygodniowe obsuwy na FRy. Jak Ibiza chwyci (a chwyci na pewno) to też się zacznie kocioł w fabrykach. U mnie się wyrobili w terminie, ale to dlatego, że wersja Reference i
  • Odpowiedz
@Willy666: traktujesz auta stricte użytkowo, jako wozidło z punktu A do B. W Twoim przypadku jego wygląd faktycznie nie ma znaczenia. A mimo to na pewno starasz się kupować ubrania które jakoś wyglądają, a nie są tylko wygodne, prawda?
  • Odpowiedz
traktujesz auta stricte użytkowo, jako wozidło z punktu A do B


@Jaraz: a czym innym jest auto? Mam dostatecznie długiego beniza, nie potrzebuję go sobie pompować kolorem samochodu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Willy666: sprawiającym frajdę gadżetem. Sposobem na wyrażenie siebie. A Co z tymi ubraniami?
BTW: im bardziej ktoś pisze, że ma długiego beniza tym bardziej niedomaga na tym polu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ma wieksa turbodziure


@Harmonijka: wersja 150KM chyba nie ma tego problemu, ale niestety, nie jest już oferowana...

1.2 i 110KM przy bezpośrednim wtrysku to jak kiedyś VAGowskie 1.8T z 150KM


@damian_co_dalej: oj to już niestety nie to samo. Za wcześnie jeszcze, żeby to oceniać, ale zobaczymy w przyszłości, jak się to bedzie spisywało, jak pierwsze jednostki dojadą do 300000 przebiegu.
  • Odpowiedz
@sayonez: tak, jak pisałem, T-Jet zjada to w przedbiegach. Nawet z mechanikiem kiedyś o tym rozmawiałem. Dwumasa w T-Jecie nie raz wytrzymuje przebiegi rzędu 200 tysięcy. Pisano o pęknięciach turbin IHI [120KM] na forum Fiata zdarzały się przypadki pęknięć, ale... turbina nadal działa, bo są to mikropęknięcia nie wpływające na rozszczelnienie.

ja sam po długich rozmyślaniach i przekopaniu chyba połowy internetów, stawiam na Bravo II w przyszłym roku. Konkurencja nic konkretnego
  • Odpowiedz