Wpis z mikrobloga

półamatorscy piłkarze


@czlapka: Raczej klub, a nie piłkarze. Przecież dla tych najbardziej "kumatych" to są tylko "wsady do koszulek".
No i mimo wszystko to nadal tak niski poziom, że poza Łodzią niewielu to interesuje. Najważniejsze jest to co jest na boisku, a nie to co na trybunach o czym wielu "kumatych" zapomina.
@No25: No klub ale zarazem i piłkarze. Kumatych to % jest tyle samo w każdym klubie, w Łodzi po prostu wróciła moda na Widzew. I karnety kupują i kumaci, i zwykli ludzie, i korpoludki i hipstery. Mój 80letni dziadek dzwonił do mnie parę dni temu żebym mu karnet przedłużył nawet.

A że trochę spamujemy. Trzeba się chwalić, że klub z 3 ligi 2 rundę z rzędu będzie mieć najwięcej karnetów w
@No25: ja jestem ze Stalowej Woli i oprocz mnie karnet ma jeszcze jedna osoba z Niska, a w sumie zabralem z 7 osob, ktorym tak sie spodobalo, ze chca znowu jezdzic. Z Rzeszowa karnet maja dwie osoby, jeden chlopak spod Jasla. Z tego co wiem to i z Przemysla ktos jezdzi i gosc ma karnet za 1910 zl na supervip z Lancuta.