Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy skąd ta nienawiść do Ukraińców? Na mirko ciągle przewijają się się memy jaka to Ukraina nie jest żałosna. Ruskie trole? Debile? Mam paru znajomych Ukraińców i są to spoko ludzie nie żadne odmieńce. Czym różni się taki Ukrainiec od Polaka jadącego na saksy? Oczywiście wszystko się zaczęło kiedy Ruscy wjechali na teren Ukrainy i oczywiście jest to przypadek xD Nie wstyd wam plusującym to gówno, że jesteście marionetkami w rękach ruskich trolli?

Milion pytań bez odpowiedzi

#ukraina #patologiazewsi
  • 114
@Kiedys_Mialem_Fejm: W sumie szczerze też znam wielu ukraińców i co do zachowania nie mam serio najmniejszych zastrzeżeń
ogólnie w tym januszexie koło mnie jest ich od groma i często zmieniają się tam w pracy w sensie co jakiś czas starzy pracownicy spadają a ci nowi wchodzą więc poznałem tak jak wczesniej pisalem naprawde duzo ich
pisze z tele wiec nie szkalujcie xD
@Kiedys_Mialem_Fejm: Łatwo jest obwinić o coś całą grupę. We Wrocku faktycznie widać, że przyjechało trochę patoli z Ukrainy, która non stop jakieś problemy robi z kradzieżami, bójkami itp. Ale czy jest to większy procent, niż wśród Polaków? Trudno stwierdzić. O Polakach w UK też się tak mówi, mimo że większość problemów nie sprawia.

Patrzy taki jeden z drugim na takich zadymiarzy z Ukrainy i utożsamia z całym narodem. Cóż, taka ludzka
Nie wstyd wam plusującym to gówno, że jesteście marionetkami w rękach ruskich trolli?


@Kiedys_Mialem_Fejm: Nie wstyd mi, bo raz, że chodziłem do szkoły i uczyłem się historii o tym "narodzie" z państwa bez historii, a dwa, że pochodzę z Podkarpacia i wiem, jacy Ukraińcy potrafią być. Trzy, że moja rodzina uciekała zostawiając cały dobytek za sobą w środku nocy przed UPA palącymi wsie. Mam podstawy historyczne i osobiste do tego, żeby