Wpis z mikrobloga

jako sędzia SN nie dostaje 10 tys. i nigdy nie była szeregowym sędzią zarabiającym 10k. więc nie wiem skąd wniosek, że majątku dorobiła się zarabiając 10k.


@trapped: To skąd jej cytat, że to bieda z nędzą?;]
  • Odpowiedz
ALE AFERA!!! O JA #!$%@?!!


@Bekazwas: A jej słowa, że nie da się za tyle żyć?;]

Hehe lubie ten ból dupy pisuarow co nigdy sie nie dorobią niczego poza passatem (max) bo są imbecylami bez szkoły.

Nawetmi was nie żal ,xD


@paramedic44: Ja nie jestem z PiS-u, lubię takie uogólnianie w wykonaniu półgłówków twojego pokroju. Jak nie jestem taki sam jak Ty to od razu PiS......
  • Odpowiedz
powiedzmy, że cały ten majątek jest wart z 6 baniek i zarabiała na niego przez 27 ostatnich lat, wraz z mężem (a część 'funduszy' to zapewne nieopodatkowany 3ci filar). Jeżeli połowę swoich przychodów przez ten czas konsumowała, to średnio musiała zarabiać z 4.3k euro miesięcznie netto. To chyba mało, jak na jednego z najlepszych prawników w dużym europejskim kraju?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nyszom: A co wcześniej? Za
  • Odpowiedz
To chyba mało, jak na jednego z najlepszych prawników w dużym europejskim kraju?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nyszom: To już wiem czemu mamy takie chore prawo, skoro to "jedna z najlepszych prawników".....
  • Odpowiedz
na jakiej podstawie podważasz jej kompetencje?


@trapped: Na podstawie pewnej wiedzy o niej, poziomie prawa w Polsce (słabe jest), środowisko prawnicze również nie zachwyca, szczególnie sędziowskie, kleptomani i złodzieje z immunitetami. Patologia większa jak z posłami na Sejm.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: to podziel się to wiedzą. i powiedz w jaki sposób Gesdorf uczestniczyła w tworzeniu tego słabego prawa.
jeżeli czerpiesz wiedzę o środowisku prawniczym z wykopu, to Twoja opinia zdecydowanie mnie nie dziwi. polecam poczytać statystyki.
  • Odpowiedz
jasne, PiS miał obiekcje, nie wiem o co chodziło, ale jak PiS miał obiekcje to znaczy, że Gesdorf jest słabym prawnikiem XDDDD


@trapped: Skoro NAWET oni coś znaleźli na nią to serio musiała być jazda po bandzie z tym "prawem".
  • Odpowiedz
bo w sprawach cywilnych co najmniej 50% klientów jest niezadowolonych, w sprawach karnych jeszcze więcej.


@trapped: ŁAŁ, a co z całym społeczeństwem i poziomem zaufania do systemu sprawiedliwości? Leży i kwiczy. Poważania nie mają;]

a Ty jak pelikan, nie masz pojęcia co znaleźli, ale bezmyślnie łykasz?


@trapped: Mam pojęcie co znaleźli, nie mam pojęcia jak się ona broniła i jak oni ciągnęli/ciągną temat. Więc kto tu jest pelikanem?;]
  • Odpowiedz
no to co znaleźli, jesteś z tych #60groszyzawpis , że nie potrafisz odpisać od razu, tylko ciągniesz tą dyskusję przez kilkanaście komentarzy?


@trapped: Boś taki ciekawski, rzekomo wybrano ją na podstawie lipnych przepisów, a więc bezprawnie. Ciekawe jeśli to serio jest nieuregulowane prawnie to już w ogóle mnie rozwali do reszty( )
  • Odpowiedz
Boś taki ciekawski, rzekomo wybrano ją na podstawie lipnych przepisów, a więc bezprawnie.


@Kaczypawlak: czyli Gesdorf jest słabym prawnikiem, bo podobno została wybrana na podstawie lipnych przepisów? lipne przepisy uchwala Sejm, a nie Gesdorf, więc nie rozumiem w jaki sposób miałoby to świadczyć o jej kompetencji.
co za bzdury xDDDDD
  • Odpowiedz