Wpis z mikrobloga

Wczoraj napisałem do dziewczyny na Badoo i umówiłem się z nią. Dzisiaj się z nią spotkałem.

Nie rozczarowała mnie jeśli chodzi o wygląd.

Jeśli chodzi o urodę, to na żywo wyglądała jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Uśmiech jednak robi robotę.

Jeśli chodzi o ubiór, to również bardzo mi się podobała. Na szczęście nie uległa #!$%@? #modadamska na jeansy z dziurami na kolanach. Ubrana była w bardzo dziewczęcym stylu, czyli w sukienkę i najzwyklejsze tenisówki (choć w sumie nie przyglądałem się, więc może i były to Converse za 200 cebulionów).

Właściwie nie wiem, czy była to randka, bo nie poszliśmy do żadnego lokalu, tylko sobie spacerowaliśmy i rozmawialiśmy na różne tematy - trochę o książkach, trochę o filmach, trochę o sobie. Moim zdaniem było OK, ale to chyba dlatego, że jeśli się tylko rozmawia, to nie można wiele #!$%@?ć. Wystarczy po prostu słuchać, myśleć i nie starać się za bardzo.

Nie było między nami żadnego kontaktu fizycznego - poza oczywiście uściskiem dłoni na powitanie i pożegnanie. Na późniejszych spotkaniach może być to problem, bo zorientuje się, że jestem stulejarzem i zakończy znajomość ze mną.

Na pożegnanie powiedziała, żebym się jeszcze do niej odezwał. Chyba każda tak mówi...


Muszę się tylko zbytnio nie nakręcać, żeby tego nie #!$%@?ć.

#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #fieldreport #badoo #tinder #stulejacontent #tfwnogf
wyjzprz2 - Wczoraj napisałem do dziewczyny na Badoo i umówiłem się z nią. Dzisiaj się...

źródło: comment_grvRDAQjJWn06TmszaDE29eCJXmNkk0y.jpg

Pobierz
  • 28
@wyjzprz2: Zero kontaktu fizycznego? Tylko uściski dłoni? Tylko zwykła rozmowa? Wątpię czy będzie coś z tego. Dla niej zapewne już jesteś kolejnym facetem, z którym wyszła, pogadała i wie, że fajny z Ciebie będzie kolega, ale jak ty boisz się zrobić coś więcej, żeby czasem czegoś nie #!$%@?ć, to właśnie już to zrobiłeś swoją biernością, a właściwie idealnie przedstawiłeś się jako jej nowy fajny kolega.
@wyjzprz2: Pokazałeś, że jesteś kulturalny, nie będąc nachalnym, mnie by się to spodobało, choć spotkanie najlepiej wspomina się, gdy chłopak troszkę zakręci: ot, choćby nagle pociągnie Cię za rękę, gdy przechodzicie na migającym zielonym, albo pocałuje Cię na pożegnanie w policzek. Teraz żeby tego, jak to mireczki piszą, nie #!$%@?ć, pisz jej zaczepne "dobranoc", no i nie zwlekaj z kolejną propozycją (konkret, konkret).

Trzymam kciuki!
@wyjde_z_przegrywu: Aha, i napisałam to w kontekście tego przypadku: chłopak pisze o swojej sytuacji, o swojej perspektywie. Gdyby taki wpis zamieściła dziewczyna, doradziłabym, żeby pokazała, że jej zależy, inicjowała też rozmowy, zadawala pytania, a nie biernie przyglądała się rozwojowi sytuacji, bo przecież to FACET POWINIEN. NIE! Inicjatywa ma iść z dwóch stron. Jak idzie z jednej, to ktoś z tej pary jest nie do pary!
@Czarneowce: Tak jak kobieta pierwsza wyciąga rękę do przywitania z mężczyzną, tak samo w moim odczuciu wygląda to z inną formą przywitania. Czułbym się jak jakiś napaleniec, gdybym widząc dziewczynę po raz pierwszy wystartował do niej z buziaczkiem.
Zawsze mi to sprawiało problem i sprawia nadal, bo widzę, że każda dziewczyna podchodzi do tego inaczej. Jedna całuje, druga podaje rękę, inna przytula, a jeszcze inna się wita z dystansu. Dlatego zostawiam