Wpis z mikrobloga

Chciałbym się podzielić wrażeniami na temat elektrycznej hulajnogi od #xiaomi.

Przejechałem już na niej ok. 70km jeżdżąc codziennie do pracy - ok. 3km(licząc powrót). Bateria starcza na mniej więcej 5 roboczych dni dojazdu. Poruszam się na niej po ulicy, kawałek po chodniku na ładnych nowych płytach. Opony są pompowane więc nawet na starych poniemieckich płytach da radę jechać choć wolniej.

Przyśpieszenie jest mega responsywne na normalnym trybie, mamy jeszcze tryb eco który na miasto polecam szczególnie na chodniki. Oszczędzamy tym samym baterie i komfortowo startujemy. Bezszczotkowy silnik w przednim kole jest bardzo cichutki, ludzie nawet nie mają pojęcia, że to coś jest elektryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam obawiałem się czy moc 500W styknie, ale naprawdę wystarcza.

Jakość wykonania całej ramy na poziomie Apple. Ładowanie trwa stosunkowo szybko, nie liczyłem dokładnie, ale powinno to zająć ok. 4h. Do tej pory nie zauważyłem żadnej wady choć od jakiegoś czasu aplikacja nie chce się zawsze łączyć, może wina telefonu nie wiem, niedługo powinienem dostać Mi6 więc dam znać czy sytuacja się poprawiła.

Jeśli ktoś pracuje w mieście lub ma stosunkowo blisko do niej to bardzo polecam hulajnogę. Po złożeniu 12kg się praktycznie nie czuje niosąc to jak walizkę. Kompaktowy rozmiar robi robotę. Każdy kto spróbuje się na niej przejechać jara się jak dzieciak, na mieście też robi furorę jak #!$%@? bezszelestnie koło Januszków ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dla porównania na focie Phantom 3 pro.

Kupiona z #gearbest


iAdamM - Chciałbym się podzielić wrażeniami na temat elektrycznej hulajnogi od #xiaom...

źródło: comment_T2q0wGyD6dbVF3LDpKlDsPS5nY3M7b6o.jpg

Pobierz
  • 81
@iAdamM takie hulajnogi to mi się kojarzą z chińczykami w dużych centrach handlowych. #!$%@?ą jak #!$%@? z kartonami butów. W sumie chciałbym się przejechać na czymś takim.
@Hannahalla: właśnie od Ninebot'a jest apka pod hulajnogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Warszafce widziałem kogoś na czymś podobnym ładnie grzał ale nad hulajnogą ma się większą kontrolę i bezpieczniejsza
@Hannahalla: jeśli jesteś niebieskim pod ukryciem to może( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio to typek jechał ale na takim jednokołowcu w okolicach karowej, podjeżdżał w stronę pałacu prezydenckiego
@VR46: wstydzę się
@Veezen: no pewnie kwestia czasu kiedy majfrendy zrobią deseczkę elektryczną, w podobnej cenie można samemu zbudować deskę, kumpel taką złożył(pic rel), tj. kupił jakiegoś starocia na olx, wsadził nowy silnik 2k niggawatów mocy, nowe baterie deskę wymienił na lżejszą jeszcze tylko tracki do zmiany bo ciężkie ale z mechanizmem na pasek napędzający i leci z 40kmh luźno
iAdamM - @VR46: wstydzę się 
@Veezen: no pewnie kwestia czasu kiedy majfrendy zrobią...

źródło: comment_Wchpxaitsf08jMt87Ib4mdDZr2LV5HkT.jpg

Pobierz
@iAdamM #hulajnoga #hulajnogaelektryczna #m365 To ja też się wypowiem, bo mam ją od końca maja. Przejechane około 240 km. Przykładowy przejazd (foto) w normalnym trybie (nie eco), bez pomagania nogą, cały czas asfalt, mało wzniesień, lekki wiatr. Pozostało 36% baterii, co wg aplikacji wystarczy na 10 km. Na eco z wspomaganiem nogą w wzniesieniach prawdopodobnie dałoby się zrobić te 28-30 km.

@ajgor-rzeszowski Ja jeszcze ani razu nie wymieniałem dętek. Trzeba pilnować ciśnienia
MoroMoro - @iAdamM #hulajnoga #hulajnogaelektryczna #m365 To ja też się wypowiem, bo ...

źródło: comment_J5VeAK2ysYhzWFJtj3dCqAUhtNLBLXzP.jpg

Pobierz
będzie Ci się ładowała zjeżdżając w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo masz mechanizm odzyskiwania


@iAdamM: no muszę przyznać, że trochę mnie to zdziwiło. Jak oglądałem F1, to zastanawiałem się kiedy takie systemy będą w normalnych samochodach. W życiu bym się nie spodziewał, że już 8 lat później za niewielkie pieniądze będzie można kupić hulanogę z KERS-em xD