Wpis z mikrobloga

Obserwujcie, ale nie uwydatniajcie za mocno takich info, z umiarem. Na zgięcie palca dostęp do jakichkolwiek sprawdzonych przecieków jest do zablokowania, a chyba jednak dobrze jak coś gdzieś czasami dzwoni. ;)
Kopary dopiero opadną chociaż niewiadomo czy na dzien dzisiejszy powrót RK do F1 nie stał się już czymś naturalnym bo jesli tak to... już kopary nie opadną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skethoo: Prawdziwi fani nigdy nie zwątpili skoro sam bohater zamieszania w to nie zwatpił. Hejterów walić. A co ciekawe kopary opadną chyba tym co są najbliżej F1, tam jest sporo sceptyków jeśli chodzi o sam powrót RK do F1. Po prostu myślą, że myślą realnie, a co za tym idzie w głowach im się nie mieści, że jest to wykonalne.
Jeszcze będziemy mieli komu kibicować w F1, ns 100%. ;)
@YOLOmariolo: Hmmm... tak się zastanawiam, bo ze źródeł którym można ufać wynika, że Robert wraca do F1, a według Renault test w środę jest po to, żeby potwierdzić czy da radę.
Więc jak to jest? Robert sam wielokrotnie mówił, że nie wróci jak nie będzie miał pewności, że będzie jeździł tak jak przed wypadkiem (i że tylko wtedy jak da radę na wszystkich torach).
@Drmscape: Wiem co by się działo :P
Ciekawi mnie tylko, czy to że RK wraca to pewne info czy tylko plotka, która po testach w środę może się zmienić (oby nie).
Zacząłem się zastanawić, bo przeczytałem wywiad z Rowlinsonem na sport.tvp.pl i znowu mówi o tym, że nie wiadomo, czy Kubica poradziłby sobie w Monako albo Singapurze i może mieć tam spore problemy w ciasnych nawrotach. Z drugiej strony jakiś czas
@some_ONE: Póki tam nie pojedzie, albo w warunkach symulujących takie zakręt jak w Monaco, to na 100% nie będziemy wiedzieli. Natomiast jeśli decydują się na kolejny test, to raczej nie po to, żeby sobie pojeździł ot tak.