Wpis z mikrobloga

PSP to było genialne gówno i nikt mi nie powie, że nie. Pamiętam, że kupiłem sobie w gimnazjum w 2009 za ciężko zarobione pieniądze za chodzenie jako ministrant po kolędzie i to było nadrabianie lat z podstawówki jak koledzy mieli GameBoy colory, a ja nie. Ile tam genialnych gierek było jakich nie miałem na PC to się nie zliczy, nawet #gadugadu na tym używałem, oglądałem filmy na dużym ekranie jak sobie gdzieś jeździłem. Najlepiej, że mój ojciec mi powiedział żebym się puknął w łeb, że tyle kasy na jakieś gierki wydałem, po czym sam konsolę przejął i mi ją gdzieś zgubił kilka lat później, do tej pory nie wiadomo co się z tym stało xD

Z uwagi na pracę to sporo podróżuję i chodzi za mną żeby sobie znowu kupić jakąś używkę i pociupać w jakieś Vice City Stories albo Silent Hille podczas gnicia kilka godzin na lotniskach, chociaż nie wiem czy nie lepsze będzie kupić sobie za 1000 pln jakąś używkę #steamdeck

Ech, nostalgłem

#psp #konsole #nostalgia #gry
yahoomlody - PSP to było genialne gówno i nikt mi nie powie, że nie. Pamiętam, że kup...

źródło: NOWA-PSP-3004-SLIM-PIANO-BLACK-GRATISY-GWAR-GRY

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@yahoomlody: do dziś gdzieś mi się wala, gta, bornout dominator, god of war, nie zapomnę nigdy odgrywanych gier na tej konsolce, jedyna bolączka to że nigdy nie powstał port GTA SA
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Kup sobie z alie za 300 zł Anbernica, chińska konsolka na linuxie która emuluje PS1, Gameboye, PSP i inne stare retro gierki. Wersja RG35XX H jest jak PSP do tego ma analogi. Wrzucasz gierki na kartę SD i lecisz z tematem. Ja właśnie ogrywam sobie Crasha Bandicoota, Gran Turismo, Tekkena, Tony Hawka, VCS, Pokemony, Metal Sluga itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
imargam_2137 - @yahoomlody: Kup sobie z alie za 300 zł Anbernica, chińska konsolka na...

źródło: 61hVoTXYAQL._AC_UF894,1000_QL80_

Pobierz
  • Odpowiedz
@yahoomlody: dawanie więcej niż 100zł za 20 letniego trupa o mocy przerobowej termostatu to debilizm. Bierz telefon, instaluj ppsspp, podłączaj kontroler po bluetoothie i odpalaj roma z neta
  • Odpowiedz
@yahoomlody: nie słuchaj typków co ci radzą jakieś telefony/emu konsolki. PSP ma jedna z lepszych scen homebrew, gierki z PSP działają natywnie (God of War nadal ma problemu na emulatorach), emulacja PSX też działa wyśmienicie, masz wbudowane fizyczne przyciski, a nie musisz się bawić z jakimiś padami po Bluetooth. I podstawowy plus, nie ograsz baterii w telefonie. Możesz jeszcze pomyśleć nad PS Vita z CFW. Uncharted, Wipeout i Gravity Rush są
  • Odpowiedz
@Nooleus: Niech każdy sobie wydaje pieniądze jak chce. Granie na takiej konsoli sprawia o wiele większą frajdę niż #!$%@? się z instalacją emulatorów.
  • Odpowiedz
@Kismeth: Polecam vite. Sony sklep zamknęło, ale po scrackowaniu masz apkę do pobierania wszystkich gier jakie wyszły na tą konsolę. Super konsolka do przechodzenia klasyków.
  • Odpowiedz