Wpis z mikrobloga

@OjciecBonifacy: No tak srednio bym powiedzial. PRz wypada chyba troche lepiej w tej kwestii, ale z tego co mi kumpel opowiadal, to na URz jest mniej wykladowcow, ktorzy chca cie uwalic "dla zasady".

Jaka dokladnie galaz informatyki cie interesuje?
@OjciecBonifacy: No to uczelnia nie bedzie miala wiekszego znaczenia szczerze mowiac. Bardziej istotna bedzie posiadana wiedza, na studiach za to nauczysz sie pracy w grupie i bedziesz mial okazje nawiazac kontakty, ktore moga ci ulatwic w przyszlosci znalezienie pracy lub pracownikow. :)
@OjciecBonifacy: W CV nawet nie wpisuj, że z URz jesteś. W #rzeszow na rozmowie wyśmieją Cię :)
Sporo firm z #krakow otwiera u nas filie i z doświadczenia wiem, że na studentów po URz patrzą pogardliwie.
A poziom to istne dno, biorą kogo popadnie, bo mało chętnych. Nic Cię nie nauczą, w sumie na polibudzie to samo :)
Jak zależy Ci na #programowanie musisz sam w domu klepać kod ( ͡
@OjciecBonifacy: nie zgodzę się z tym co #!$%@? @rysiek1337: bo mam paru kumpli po infie na UR i jakoś znaleźli pracę lokalnie i w zawodzie jeszcze na studiach. Prawda jest taka że w tej branży na szczęście patrzą na umiejętności i tego żadna uczelnia nikomu nie da. Studiowałem przez chwilę informatykę na UR i z tego co wiem jest łatwiej niż na PRz a papier podobny jak inżyniera robisz. Także
@OjciecBonifacy: tak było kiedyś, przesiew na 1 roku był ogromny a przyjmowali ile się dało. Ale po ostatnich zmianach nie mogą już bawić się w takie cyrki i musza ograniczyć liczbę studentów. Niemniej jednak to znana praktyka tej uczelni - nabrać ponad stan a potem wyścig szczurów na 1 roku.
@strike_lucky: złożyłem tu i tu papiery ale na PRZ mnie nie przyjęli XDD teraz kończę zaoczne na urz i w sumie jest ok. Nie spodziewaj się jednak, że wiele się nauczysz xD Napewno większość wykładowców jest bardziej luzacka niż na PRZ i może poza jakimiś wyjątkami to da się spokojnie zdać rok nie robiąc zbyt wiele. A co do pracodawców to żaden mnie nie wyśmiał do tej pory XD Moja opinia
@OjciecBonifacy: słuchaj bo ja sam mam 26 lat i myślę jedynie o zaocznych więc to dla mnie nie problem.

a nauczyłeś się tam tego czego chciałeś? słyszałem że np. na prz są stare programy typu turbopascal, czy na urz jest inaczej i bardziej świeże?

i jak dokonałeś wyboru między urz a wsiz?