Wpis z mikrobloga

@maximus481: to proponuje brać na poczatek byle co i szukac czegoś na spokojnie mając zakwaterowanie. Chyba cały czas panuje przekonanie, że tutaj można przyjechać i dostać robote od tak...obawiam się, że to nie takie proste, ale mogę się mylić i oczywiście trzymam kciuki żebyś ogarnął coś dobrego ʕʔ Powiedz czym się ogólnie zajmujesz?
@islandka a mieszkasz tam? Mam narazie chyba gdzie mieszkać przez parę dni, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Byle czego z biura nie biorę bo to uwiazanie na 6 miesięcy... Normalnie skończyłem szkole, pracowałem długo jak kelner, obsługiwałem imprezy masowe i dużo różnych pierdół :)
@maximus481: tak :) kazda umowę można rozwiązać, ja uwazam agencje za dobrą rzecz na start, głównie dlatego, że nie musisz martwić się o nocleg. Najprościej szukać czegoś na lotnisku, teraz sa ogłoszenia do ochrony, ale też na bagażowy, do duty free itd, przejdź się po hotelach z CV. Jeśli znasz się na samochodach to szukają mechanika na północ ale miasteczko ponoć 120 osób czy coś w ten deseń :) tak czy