Wpis z mikrobloga

Ej #mikrokoksy od czego mnie tak sra. Nie jem jakichś #!$%@? rzeczy. Pory wypróżniania mam normalne (przeważnie rano), no ale nie jest to stała forma kału (xD #!$%@? o czym ja piszę). Przykładowy dzień diety załączam w komentarzach. Chociaż ostatnio rygorystycznie się tego nie trzymam i jem na oko.

Dodam iż biorę kreatynę, ashwagandę, D3+K2 i l-theaninę. Wody jakoś dużo nie piję.

Co mi #!$%@? jest.

#dieta #lekarz
  • 7
ja po dluzszym czasie zauwazylem ze mi kurczak szkodzi. zacznij jesc indyka i ocen po tygodniu-dwoch. kurczaki sa napchane antybiotykami i organizm ma dosc jak sie je tego za duzo...
@drugiekonto ile masz w tym błonnika, 10g? Pewnie nawet nie tyle. Spróbuj podbić do 25 (to powinno być minimum, które trzeba zjeść, właściwie więcej to praktycznie zawsze będzie lepiej). Warto też do diety dorzucić jedną porcję kiszonki dziennie- czy to kapusta, ogórek, sok z buraka kiszony, czy ewentualnie jakiś jogurt (jak ze wszystkim- najlepiej tutaj jeść raz to raz to, żeby było różnorodnie). Nie musi być tego dużo, ważne, żeby zasilić swoje