Wpis z mikrobloga

Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwieco na wakacje.
#!$%@? Erazmusy XDD Proszę o minutę ciszy dla mnie. Nawet nie zdążyłem rozwinąć skrzydeł swojego podrywu do końca.
I jedną znajomą mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#friendzone #przegryw #zalesie
Spajkuss - Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwi...

źródło: comment_wWyuLyB10uWzSwZoqRieJxcDlpXH5XqR.jpg

Pobierz
  • 168
@brak No spoko. A jak powinienem według Ciebie zareagować? Pogratulować jej, poprosić o zdjęcie z kolegą?
Nie ma dalej znajomości bo ja bym się męczył w takim układzie.

@sujka
Dziewczyna jest z mojego miasta. Podręcznikowo do niej zagadałem w rzeczywistości kiedy mi się spodobała i spytałem się czy wyjdziemy na kawę itp. Po jej powrocie miała dać mi znać jak z naszym wyjściem bo była zajęta właśnie wyjazdem.
Uskuteczniam podryw przez internet?
@brak Zgadza się. Ja się tylko pożaliłem na Mirko tym że mi się nie udało, zbiorę trochę plusów, ktoś się uśmiechnie, ktoś mi będzie współczuć i koniec tematu.
Ja wiem, że nie była zobowiązana niczym wobec mnie i rozumiem całą sytuację doskonale.
Nie muszę się decydować kim ona dla mnie jest. Od początku miałem plany wobec niej i skoro nie wypali to nie będę się teraz przed nią płaszczył. To już tyle