Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#nofapchallenge
Miałem na liczniku 14dni, reset (dwukrotna masturbacja), potem 6dni, reset i w ciągu trzech kolejnych dni... Masturbowałem się ~15-20razy, ostatni raz wczoraj. Dzisiaj obudziłem z uczuciem bycia gównem (spadł testosteron), przy prozaicznej czynności wpadłem w ogromny stres, drżenie rąk i po chwili ból sutków (zwiększył się estrogen). Od dzisiaj jestem czysty a ten tydzień będzie ciężki bo siedzę sam (urlop).

Jest ogromna różnica pomiędzy tym jak czułem się po rekordowych ~20 dniach a jak czuje się dzisiaj.

Te trzy dni to było osiągnięcie dna, teraz pora się odbić, nie oczekuję poklasku i plusów. Nie #!$%@? sobie układu hormonalnego masturbacją tak jak zrobiłem to ostatnio.
#przegryw #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 13
@TORKO: z biologicznego punktu widzenia oba kończą się dla organizmu tak samo. nofap to demagogia. Chociaż pomaga, to prawda, ale nie czyni to was bardziej podobnymi do 'normalnych' w związkach, nic bardziej mylnego. Po prostu dłuzsza przerwa od ejakulacji - wzrost poziomu pewnych hormonów