Wpis z mikrobloga

@brak: dla czego tak uważasz? W jednym zdaniu przedstawiłaś gościa jako niewdzięcznika, ale nie napisałaś, że to Twój były chłopak. Może mu się narzucałaś, może miał Cię dość bo jesteś.... To jest manipulowanie faktami. Oczernić kogoś (w tym przypadku TWOJEGO byłego) jak widać po postach jest prosto. Przemyśl swoje kolejne posty.
  • Odpowiedz
@brak: no totalnie banalne dla mnie i takie nijakie. ale spoko, ja w sumie rzadko kupuję prezenty bo nie wiem co a nie chcę byle co więc pewnie jestem gorsza. jako część paczki już lepiej.
  • Odpowiedz
@brak: nie, MTB, staram się omijać główne szlaki, ale różnie to bywa. I jeszcze raz, nie sprowadzaj wszystkich do ... Zresztą, ważne że Cię + za posta z dupy. W końcu to wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: nawet jeżeli masz rację pisząc, że szosowcy w swoich dopasowanych stylowych ubrankach patrzą na resztę rowerzystów z góry, to co, mamy nie jeździć? Olej to dziewczyno/kobieto, baw się po prostu jazdą, nie oglądając się na to co o Tobie myślą mijane osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brak: O lol, takie małe rowery xD Beka z niego. Ja myślałem, że to był wielki MTB, charakterystyczny, a to jest symbol roweru wręcz, ogólnie roweru, bez określania konkretnego podtypu... Idiota
  • Odpowiedz
@brzytew

ta to jakbyś dała kierowcy BMW kubek w skody ja bym się #!$%@?ł xd


No nie wiem, ja bym się nie #!$%@?ł, nawet bym sobie śmieszknął, jest coś takiego jak dystans do siebie i każdy zdrowy psychicznie człowiek coś takiego ma
  • Odpowiedz