Wpis z mikrobloga

Halo Mirki i Mirabelki! Potrzebuję Waszej pomocy!
Dopadło mnie pewne #oszukujo w #poznan . Mianowicie w czerwcu wykupiłam pakiet zabiegów enermologia w Studio Urody Od-Nowa na ul. Grochowskiej. Pierwszy raz skusilam sie na jakiejkolwiek zabiegi, moj niebieski sam mowil, zebym smialo sobie wykupila, nie zalowala dla siebie kasy itp. Wykupilam pakiet 15 zabiegow za 780zl w promocji-tak wiem, dużo. Mialam 4 zabiegi i nagle dostalam sms, ze salon ma awarie i skontaktuja sie ze mną jak ja usuna. Minal tydzien, nic. Telefon nie odpowiada a ja jedynie kontaktowalam sie z nimi na fejsie. Niestety po miesiącu dalej nie moge odzyskac pieniedzy. Czy moze ktos mial podobna sytuacje i wie co po kolei trzeba zrobic? Rzecznij Praw Konsumenta? Jednak z tego co wiem trzeba isc w swoim powiecie a ja mieszkam 400km od domu. Policja? Adwokat?
I najwazniejsze info: zgubilam paragon w trakcie przeprowadzki. Mam jedynie karte z ich logo z datami zabiegów.
Czy ktos zna sie na #prawo szczegolnie #prawokonsumenckie ?
Reszta screenow w komentarzu.
#pomoc #kosmetyczka #oszustwo #sadowehistorie #pieniadze
Kasiula855 - Halo Mirki i Mirabelki! Potrzebuję Waszej pomocy! 
Dopadło mnie pewne #o...

źródło: comment_azrD5SFWFoJ53aDGRGlQRREgWamCRffL.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
Dodam, że płatność u nich jedynie w gotowce. W bankomacie obok nich wyplacilam 800zl, zaplacilam gotówką. Paragon zgubiłam ale oni musza miec rolke z kopia.
  • Odpowiedz