Wpis z mikrobloga

Typowy PiSowiec jest typowy... Abelard Giza się naprodukował i napisał dość rozsądnego i wyważonego posta na temat obecnej sytuacji związanej ze zmianami prawnymi dotyczącymi sądownictwa prosząc o merytoryczne argumenty i co dostaje w zamian? Odpowiedź:

niektórzy chyba mają klapki na oczach.. :D dyktatura platfusowa się skończyła... jak komuś nie pasuje Polska teraźniejsza partia to do niemiec droga wolna :D wasz kraj już na was czeka :D każdy Polak jest zadowolony ze nastaje teraz normalność :)


Link do wpisu: https://www.facebook.com/abelard.giza/posts/1376553129080511

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy
olrajt - Typowy PiSowiec jest typowy... Abelard Giza się naprodukował i napisał dość ...

źródło: comment_KDJdbR9XWJpZFpxPnn4Mzf7q4KKfxT1d.jpg

Pobierz
  • 14
@olrajt: Dokładnie - natłumaczył się, nawyjaśniał, znalazł neutralną analogię używając tak stonowanego języka jak tylko się dało, a te wytresowane przygłupy jak zapętlone o wrogach ojczyzny, Niemcach i PO..
Nie potrafię sobie wyobrazić jak mocno trzeba mieć wyprostowane zwoje mózgowe, żeby być tak zafiksowanym w swoich osądach.
uważają się za samodzielnie myślących i z góry patrzą na lemingów łykających medialną papkę.

@olrajt: Zgadzam się, ale to akurat można powiedzieć o większości ludzi w Polsce. Przeraża mnie natomiast, że choćbyś dołożył nie wiadomo ile starań, to do pewnych ludzi po prostu nie dotrzesz. Nigdy. A wzamian za próbę podjęcia dialogu dostaniesz wyzwiska i teksty o tym, żebyś spieprzał z Polski, bo przecież naród to oni, o takich a nie
@olrajt: Zwijcie mnie jak chcecie, ja napiszę tylko, że jestem "potężnym" przeciwnikiem PiS-u, natomiast #!$%@?ą mnie tęczowe flagi na manifestacjach powiewające obok polskiej i unijnej. Jakaś flaga z pacyfką – spoko. Ale nie dla pedalstwa, nie dla lesbijstwa. Tak, jestem homofobem. Jestem też umiarkowanym antysemitą, ale mniejszym niż dawniej. Nie jestem za to rusofobem, choć rasowych bolszewików zamieniałbym miejscami z liśćmi. A imigrantów się nie boję. Nie jestem karkiem, typowym sebą